2021-09-22 09:27

ESSC vadovo konkursą laimėjo A.Sviklaitė

Konkursą į Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centro (ESSC) direktoriaus pareigas penkerių metų kadencijai laimėjo Audronė Sviklaitė.
A.Sviklaitė
A.Sviklaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

A.Sviklaitė ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadybos krypties magistro laipsnį, Lietuvos teisės universitete – teisės magistrą. Taip pat Vilniaus pedagoginiame universitete ji įgijo edukologijos krypties bakalauro diplomą.

Iki šiol A.Sviklaitė ėjo tarptautinio bendradarbiavimo valdybos viršininkės pareigas Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos. Ji buvo atsakinga už Policijos organizacijos strategijos formavimą, jos vystymą ir pokyčių valdymą, ES finansuojamų projektų inicijavimą ir įgyvendinimą bei dalyvavimą teisėkūroje rengiant policijos veiklą reglamentuojančius teisės aktus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą