Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 16d. 12:14

Etikos ir procedūrų komisijai siūlo svarstyti Seimo narę V.V.Margevičienę

V.V.Margevičienė
Redo Vilimo/BFL nuotr. / V.V.Margevičienė

Ketvirtadienį Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ Etikos ir procedūrų komisijai pateikė prašymą svarstyti Seimo narės Vincės Vaidevutės Margevičienės veiklą dėl atsakomybės už valstybę sukrėtusio netradicinę seksualinę orientaciją darželiuose propagavusio projekto „Gender Loops“ vykdymą.

Frakcijos nariai kelia klausimą, ar ši Seimo narė būdama ir Labdaros bei paramos fondo Socialinių inovacijų fondo (SIF) prezidentė nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, teigiama išplatintame pranešime.

Anot Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narių, atkreiptinas dėmesys, kad SIF vadovaujant Seimo nariui, juolab valdančiosios daugumos atstovui, atsiranda pagrįstų abejonių, ar šis fondas turi lygias veiklos sąlygas, palyginti su kitomis analogiškomis organizacijomis, ypač bendraujant su valstybės institucijomis.

„Mums kyla pagrįsta abejonė, kad Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė, būdama ir Labdaros bei paramos fondo Socialinių inovacijų fondo prezidentė, supainiojo savo viešus ir privačius interesus, sudarė sąlygas abejoti savo, kaip Seimo narės, veiklos skaidrumu.

Šią problemą dar svarbesnę daro tai, kad Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė pati deklaruoja krikščioniškas vertybes. Todėl homoseksualizmo propaganda vaikų darželių auklėtiniams su jos vadovaujamos įstaigos vėliava mus tikrai stebina“, – rašoma Etikos ir procedūrų komisijai pateiktame rašte.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min