Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Etikos sargams išsiųstas skundas dėl Visvaldo Matijošaičio – nešvarus konkurentų darbelis?

„Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis
15min.lt nuotr. / „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusios savaitės pabaigoje pasirodė informacija, jog Valstybinėje tarnybinės etikos komisijoje (VTEK) pradėtas tyrimas dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos narių Visvaldo Matijošaičio, Irenos Matijošaitienės, Tomo Bagdonavičiaus ir Kauno vicemero Povilo Mačiulio veiksmų. Šių keturių visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ narių teigimu, VTEK pasiekęs skundas yra suklastotas.

Praėjusią savaitę buvo skelbiama, jog pagal asociacijos „Žaliasis ąžuolynas“ pirmininkės Eglės Didžgalvienės skundą VTEK pradėjo tyrimą dėl minėtų Kauno tarybos narių veiksmų atitikties Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms.

Skunde buvo nurodoma, kad šie Kauno miesto tarybos nariai dalyvavo svarstant ir priimant  sprendimą dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų nustatymo, nors patys valdo tam tikras nekilnojamojo turto įmones Kaune arba dirba šiose nekilnojamojo turto įmonėse, tad tokiu būdu galėjo turėti asmeninį suinteresuotumą.

Pirmadienį organizacija „Vieningas Kaunas“ išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog VTEK pateiktas skundas buvo suklastotas.

„Spaudoje plačiai išplatinta informacija nustebino ne tik „Vieningo Kauno“ narius, bet ir pačią skundo autorę Audronę Didžgalvienę, skunde pristatyta vardu Eglė. Pasirodo, kad skundą suklastoję asmenys sumaišė jos net tikrą vardą. A.Didžgalvienė informavo V.Matijošaitį ir vicemerą P.Mačiulį, kad pasirodžius informacijai spaudoje nedelsiant išsiuntė policijai raštą su prašymu išsiaiškinti, kas jos vardu parašė raštą. Taip pat aiškinamasi dėl parašo klastojimo, – rašoma „Vieningo Kauno“ pranešime. – Įdomu, kas slepiasi po tokiomis akcijomis? Ar ne bus kurios politinės partijos ausys pasislėpusios bendruomenės vardu, kurios bijo permainų Kauno mieste. O mieste permainos neišvengiamos ir jos vyks“.

Visuomeninės organizacijos vadovas V.Matijošaitis tai pat paneigė supainiojęs viešuosius ir privačius interesus: „Ką valdau aš ir mano šeimos nariai, esu viešai deklaravęs, ir su nekilnojamojo turto mokesčiu esu susijęs tiek pat, kiek bet kuris dirbantis Lietuvos žmogus arba Seimo nariai, kurie kaskart priima sprendimus dėl įvairių mokesčių nustatymų.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min