Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 24d. 11:33

„Europiadoje“ išteptais drabužiais rūpinsis statybininkai

Tūkstančius žmonių sutraukusi „Europiada“ pažėrė nemalonumų: suoleliai, ant kurių drąsiai sėdosi žmonės buvo teplūs.
Aurelijos Kripaitės nuotr. / Tūkstančius žmonių sutraukusi „Europiada“ pažėrė nemalonumų: suoleliai, ant kurių drąsiai sėdosi žmonės, buvo teplūs.

Klaipėdos miesto savivaldybė pranešė, kad apgailestauja dėl rūpesčių, kurių patyrė festivalio „Europiada“ dalyviai ir žiūrovai.

Dėl savo įsipareigojimų neįvykdžiusių bendrovių kaltės per pirmą koncertą Klaipėdos vasaros estradoje ketvirtadienį neišvengta nemalonių staigmenų.

Nors estradą remontavusios bendrovės „Telviša“ darbuotojai suolus baigė dažyti praėjusį šeštadienį, vakar koncertą stebėję svečiai iš estrados išėjo žaliais dažais suteptais drabužiais.

Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius įpareigojo atsakingą bendrovę kompensuoti žmonėms patirtą žalą ir savo lėšomis apmokėti jų drabužių valymo paslaugas.

Dažais suteptus apdarus galima pristatyti į valymo bendroves „Joglė“, „Lominga“ arba „Linartika“. Kvitus už apmokėtas paslaugas gyventojai gali pateikti Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriui (105 kabinetas). Išlaidos už valymą bus kompensuotos.

Bendrovė „Telviša“ taip pat įpareigota skubiai pašalinti savo darbo trūkumus ir paruošti suolus šiandien vyksiančiam kitam „Europiados“ koncertui.

Rūpesčių vakar vykusio atidarymo koncerto dalyviai patyrė ir dėl nekokybiškai įrengtos šokių pakylos.

Pasirūpinti festivalio scenų įranga patikėta viešajai įstaigai „Jūros šventė“. Jos direktorius Remigijus Mockus tikino, kad sutarties įsipareigojimų neįvykdžiusiai bendrovei „Baltic Stages“ gresia sankcijos.  

Temos: 1 „Europiada“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min