Sportas gyvai
2009 01 05

Europos kultūros sostinės susijungs

Karmėlavoje įsikūręs tarptautinis Kauno oro uostas simboliškai sujungs esamą ir būsimą Europos kultūros sostines – Vilnių bei Liverpulį.
„Ryanair“ lėktuvas
„Ryanair“ lėktuvas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kovo pabaigoje bendrovė „Ryanair“ atnaujins skrydžius iš Kauno oro uosto į Liverpulį. „Metų pradžioje Vilniui perimant Europos kultūros sostinės estafetę iš Liverpulio, Kauno oro uostas taps simboline grandimi tarp šių dviejų miestų“, – teigiama Kauno oro uosto pranešime spaudai.

Geriau pažinti Liverpulio gyvenimą norintys lietuviai turės puikią progą: vienas iš „Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009“ renginių – „ARTscape/ MENOrama“ projektas – Liverpulį tiesiog „atveš“ į Lietuvą. Šio projekto metu Vilniuje bus pristatyti Europos kultūros sostinių meno kūriniai, o liepos mėnesį Vilniuje galėsime išsamiai susipažinti su Liverpulio muzika, kinu ir daile.

Kultūros renginių dalyviai ir žiūrovai iš Didžiosios Britanijos Lietuvą pasieks per Kauno oro uostą. Nuo pavasario aviakompanija „Ryanair“ į Kauno oro uostą skraidys iš Londono Stanstedo, Londono Lutono, Birmingemo ir Liverpulio. Skrydžiai į Liverpulį bus vykdomi tris kartus per savaitę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius