TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos Parlamento rinkimuose ketina dalyvauti 17 partijų

Šaltinis: 15min
0
A A

Europos Parlamento rinkimuose ketina dalyvauti 17 partijų – tiek jų iki balandžio 3 dienos Teisingumo ministerijai pateikė savo narių sąrašus. Ar šie sąrašai atitinka įstatymo reikalavimus ir partijos galės dalyvauti 2009 m. birželio 7 d. vyksiančiuose rinkimuose, ministerija įvertins per 15 dienų.

Iki nustatyto termino ministerijai savo narių sąrašus pateikė: partija „Tvarka ir teisingumas“, Žemaičių partija, Darbo partija, Liberalų centro partija, Lietuvos lenkų rinkimo akcija, Lietuvos socialdemokratų partija, Lietuvos liberalų sąjūdis, Liberalų ir centro sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų sąjunga, Fronto partija, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga, Pilietinės demokratijos partija, Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga, Leiboristų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Tautinė partija „Lietuvos kelias“, Tautos prisikėlimo partija.

Pagal galiojančią tvarką ministerija per 15 darbo dienų nuo sąrašo gavimo dienos patikrins, ar jis parengtas pagal nustatytus reikalavimus. Taip pat bus peržiūrima, ar politinės partijos narių skaičius atitinka įstatymo nuostatas, t. y. ar partija turi ne mažiau kaip tūkstantį narių, pilnamečių Lietuvos Respublikos piliečių. Patikrinusi pateiktą sąrašą ir nustačiusi, kad jis atitinka taisyklių ir įstatymo reikalavimus, Teisingumo ministerija kitą darbo dieną apie tai informuos Vyriausiąją rinkimų komisiją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min