Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos žurnalistų federacija pasmerkė STT veiksmus prieš Lietuvos žiniasklaidą

Susirinkę žiniasklaidos atstovai paplojo STT pareigūnams už „gerą darbą“.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Susirinkę žiniasklaidos atstovai paplojo STT pareigūnams už „gerą darbą“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Europos žurnalistų federacija antradienį sukritikavo Lietuvos Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) reidą BNS redakcijoje, pavadindama tai politiniais bandymais užčiaupti spaudą.

„Mes stipriai smerkiame diktatorišką reidą BNS redakcijoje ir Lietuvos teismo įsakymą žurnalistams atskleisti savo konfidencialius informacijos šaltinius“, – pranešime teigia federacijos prezidentas Mogensas Blicheris Bjerregardas.

„Absurdas, kad teismas nusprendė ginti politinio elito interesus, remdamasis nacionaliniu saugumu, o ne visuomenės interesu laisvai gauti informaciją.“

Europos žurnalistų federacijos pranešime taip pat teigiama, kad Europos žmogaus teisių teismas yra priėmęs nutarimą, kuriame įtvirtinta norma, jog teisė apsaugoti konfidencialius informacijos šaltinius yra saviraiškos laisvės, kurią gina daugumos Europos valstybių įstatymai, dalis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min