Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2017 01 07

F.Kukliansky: A.Baukutės pasirodymas LRT laidoje buvo neskoningas

Aktorė Asta Baukutė, demonstruodama Hilterį vaizduojančius gestus penktadienį rodytoje LRT pramoginėje laidoje „Atspėk dainą“, elgėsi neskoningai, sako Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky.
Faina Kukliansky
Faina Kukliansky / Aurimo Šriubėno/min nuotr.

„Kadangi nesu iki galo įsigilinusi, aš negaliu pareikšti, kad tai mus įžeidė, bet mano klausimas, kam reikia tokiu būdu juokauti? Yra milijonas kitų temų ir galbūt tai buvo nevykęs juokelis. Man tas juokas nesuprantamas ir galbūt jis kitam bus nesuprantamas, todėl gali išaugti visai nejuokingų reakcijų. Mano supratimu, tokių dalykų reikia apskritai vengti. (...) Žinote, reikia galbūt truputį daugiau talento turėti tam reikalui ir daugiau išmanumo, o ekspromtu netinka. Net nemandagu ir neskoninga“, – BNS sakė F.Kukliansky.

A.Baukutė penktadienį transliuotoje pramoginėje laidoje „Atspėk dainą“ atspėjusi Simono Donskovo dainą atsistojo ir pradėjo demonstruoti Hitlerį vaizduojančius gestus. Laida nebuvo transliuojama tiesiogiai, buvo rodomos jos iš anksto padarytas įrašas.

F.Kukliansky tvirtino, jog A.Baukutės elgesys jai nepasirodė juokingas ir labai keista matyti, kad tai buvo palikta laidos įraše.

„Peržiūrėjus tą pirminę gautą informaciją, ji pasirodė labai keista. Arba man neužtenka humoro jausmo – man nebuvo visai juokinga. Galbūt yra kita potekstė laidos ir aš jos nesupratau. Aš apskritai nesuprantu, kodėl taip reikia. Ar nėra kitų temų? Juolab yra daromas įrašas, tai galbūt reikėtų atsargiau elgtis tam tikrų visuomenės grupių atžvilgiu ir stengtis, kad ta laida neturėtų dviprasmybių. Galbūt ponia A.Baukutė nieko blogo nenorėjo pasakyti, galbūt ji išjuokė Hitlerį, bet jai tai ne visai sėkmingai pavyko“, – kalbėjo F.Kukliansky.

A.Baukute 15min šeštadienį tvirtino, jog apgailestauja dėl savo poelgio LRT laidoje.

„Tai yra normali, demokratiška šalis. Manau, kad juokauti galima. Mūsų nuostabioje Lietuvoje tokios talentingos tautos gali įkurti mokyklas, gali būti ir šou versle. Tai yra šalis, kurioje neturėtų trypti dėl šio gesto – ne tą turėjau omeny. Politikos mano geste absoliučiai jokios nebuvo. Man atrodo, kad galima džiaugtis, kad tokie dalykai, kaip žydų engimas, nevyksta Lietuvoje. Jeigu kažkas nori daryti konfliktą, ko aš tikrai nenoriu, ir jei kažkas mato blogas potekstes, aš tikrai labai atsiprašau“, – portalui teigė aktorė.

Prasidėjus diskusijoms dėl A.Baukutės elgesio, LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis šeštadienį savo „Facebook“ paskyroje pranešė, kad po penktadienio laidos „Atspėk dainą“ yra stabdoma bei nevyks tolimesni jos filmavimai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius