Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Facebook‘e“ liejasi prakeiksmai velioniui A.Ūsui

Minėtos grupės pagrindinė nuotrauka – A.Ūso veidas su raudonu tašku kaktoje, o apačioje – prierašas „Pedophile is dead“ (liet. pedofilas mirė).
15min.lt nuotr. / Minėtos grupės pagrindinė nuotrauka – A.Ūso veidas su raudonu tašku kaktoje, o apačioje – prierašas „Pedophile is dead“ (liet. „Pedofilas mirė“).
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ sekmadienio vakarą, kai buvo paskelbta apie Andriaus Ūso žūtį, įkurta grupė pavadinimu „Žuvo A. Ūsas, woohoo! (party)“. Prie jos jau prisijungė per 2 tūkst. vartotojų.

Šią grupę radusi 15min.lt skaitytoja teigė, kad ten rastas turinys pašiurpino. „Manau, vien profilio nuotrauka yra nederama, kaip ir žmonių išreikštos mintys, džiūgavimai. Kad ir kas būtų miręs, manau, taip tyčiotis nedera ir tokias grupes reikia drausti“, – laiške redakcijai rašo skaitytoja.

Minėtos grupės pagrindinė nuotrauka – A.Ūso veidas su raudonu tašku kaktoje, o apačioje – prierašas „Pedophile is dead“ (liet. „Pedofilas mirė“).

Ant grupės „Sienos“, kur leidžiama rašyti bet kuriam prie grupės prisijungusiam vartotojui, netrūksta įvairių keiksmų bei piktų „linkėjimų“ žuvusiajam.

„Pagaliau, šitas ped***, padvėsė“, „Mirkit pyd***!“, „Aš nuorų šventę švęst!!!“, „Teisybė Yra!!! Ir tai tik pradžia.. Visi kris į dugną.. Čia tik laiko klausimas...“ – tokie ir panašūs pareiškimai rašomi ant grupės „Sienos“.

Tiesa, keli vartotojai bando sugėdinti šios grupės kūrėjus bei tuos, kurie džiaugiasi dėl žmogaus žūties. Tačiau diskusijų tai nestabdo, atvirkščiai, dar labiau įkaitina.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min