Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Facebook“ svetainėje įkurtame Kauno mieste gyventojų skaičius artėja prie 10 tūkstančių

„Facebook“ logotipas
„Scanpix“ nuotr. / „Facebook“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupelė jaunų aktyvistų, nuolat klausydama nuomonių, jog Kaune neįdomu gyventi, miestas negražus, jame nėra ką veikti, nusprendė visiems įrodyti, kad Kaunas – žavus ir nuolat kuriantis miestas. Jaunų žmonių iniciatyva populiariausiame internetiniame socialiniame puslapyje „Facebook“ buvo sukurta duomenų bazė „Kaunas City“.

 Idėjos autoriai manė, jog „Facebook“ platforma bus puikus būdas interaktyviai informuoti vartotojus apie gyvenimą Kaune. Be to, taip bus gerinamas miesto įvaizdis, o kauniečiai – įtraukti į veiklą.

„Savo idėją plečiame, norėtume turėti atskirą duomenų bazę apie Kauno miestą. Kaunas mums nėra tik gimtasis miestas. Tai yra ir gyvenimo būdas, aistra. Čia stovi galybė šimtmečiais alsuojančių pastatų, tik ir telaukiančių papasakoti kažką naujo. Kiekvieną dieną stengiamės atrasti kažką naujo bei pasidalinti su visais miesto „fanais“, kurių gretos jau artėja prie 10 tūkstančių. Norime ne tik apžvelgti skirtingus miesto istorinius laikotarpius, bet ir didžiulį dėmesį skirti dabartinėms Kauno miesto metamorfozėms, įtraukiant kultūrinius renginius, judėjimus ar veiklą, kur kiekvienas vartotojas gali ne tik apie tai paskaityti, bet ir įlipęs į viešąjį transportą, sudalyvauti“, – sakė vienas iš idėjos autorių, šiuo metu gyvenantis Jungtinėje Karalystėje. Jis ir grupelė draugų informaciją apie Kauną skleidžia savo laisvalaikiu, negaudami už tai atlygio. „Mums geriausia padėka už įdėtą darbą – sukeltas susidomėjimas savo miestu bei brūkštelėtas geras žodis!“, – sakė vaikinas.

„Kaunas City“ galima rasti nemažai miesto nuotraukų, filmuotos medžiagos, muzikinių garso takelių, nuolat publikuojama svarbiausia informacija apie miestą, jame vykstančius įvykius, renginius. Idėjos autoriai džiūgauja: „Kaunas City“ sulaukia didžiausio lankytojų skaičiaus iš visų lietuviškų puslapių „Facebook“. Didesnę dalį lankytojų (66 proc.) sudaro jauni žmonės, nuo 13 iki 24 metų. 28 proc. lankytojų yra nuo 25 iki 34 metų, 4 proc. – nuo 35 iki 44 metų ir 2 proc. – vyresni. 40 proc. lankytojų yra vyrai, 60 proc. – moterys. Pagal vartotojų sąveiką, bendravimą su šiuo puslapiu, jis yra pats populiariausias lietuviškas puslapis „Facebook“ portale. Šiame puslapyje lankosi ne tik interneto vartotojai iš Lietuvos (69 proc.), bet ir kitų Europos Sąjungos šalių, JAV, Azijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min