Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

FIBA atstovai: „Nėra ženklų, kad arena nebūtų baigta“

Uostamiestyje lankęsis FIBA Europe atstovas Richard Stoke (viduryje) teigė, jog pagrindo nerimui - nėra.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Uostamiestyje lankydamasis „FIBA Europe“ atstovas Richardas Stoke'as (viduryje) teigė, kad pagrindo nerimauti nėra.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vis dar statomoje Klaipėdos arenoje antradienio rytą lankydamiesi „FIBA Europe“ atstovai tikino, kad nerimauti nėra reikalo.

„Nėra ženklų, kad arena nebus baigta laiku. Nereikia kalbėti apie tai, kas neįvyks, reikia į viską žiūrėti pozityviai“, – teigė Richardas Stoke'as.

Klaipėdos areną ketinta baigti iki 2011-ųjų, tačiau terminas pratęstas iki kitų metų balandžio. Jau padaryta apie pusė visų statybos darbų. Gruodį norima baigti visus darbus lauke ir persikelti į vidų.

„Finansavimo reikalai yra išspręsti, reikia tik intensyviai dirbti“, – teigė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius.

Anot 2011-ųjų Senojo žemyno vyrų krepšinio pirmenybių organizacinio komiteto vadovo Mindaugo Špoko,  FIBA atstovai ketina per kelias dienas apžiūrėti statomas arenas, įvertinti viešbučius. „Kai išspręsti finansavimo reikalai, jau neįmanoma, kad arena nebūtų pastatyta“, – teigė jis. Anot svečių, areną baigta bus galima vadinti tik tuomet, kai joje įvyks koks didesnis renginys. Arenai išbandyti ketinama surengti poros dienų krepšinio turnyrą. Per jį ir paaiškės pastato galimybės.

„Pats krepšinis sudaro tik apie 10 proc. visų organizacinių rūpesčių. Visa kita – IT technologijos, saugumas, logistika, transportas, apgyvendinimas ir t. t.“, – sakė M.Špokas.

„FIBA Europe“ atstovai į Klaipėdą iki arenos atvėrimo ketina dar kartą atvykti.

Jau kitų metų sausio 30 dieną bus traukiami Europos vyrų krepšinio čempionato pogrupių burtai. Pats čempionatas vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje. 

A.Kripaitės/15min.lt nuotr./Skaičiuojama, kad jau užbaigta apie pusę Klaipėdos arenos statybos darbų.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr./Skaičiuojama, kad jau baigta apie pusė Klaipėdos arenos statybos darbų.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min