Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„FIBA Europe“ vadovas žarstė pagyras

„FIBA Europe“ prezidentas G.Vassilakopoulos (antras iš dešinės) vizito Kaune metu nestokojo geros nuotaikos ir aktyviai domėjosi su Nemuno saloje kylančia arena susijusiais reikalais.
15min.lt/Eriko Ovčarenkos nuotr. / „FIBA Europe“ prezidentas G.Vassilakopoulos (antras iš dešinės) vizito Kaune metu nestokojo geros nuotaikos ir aktyviai domėjosi su Nemuno saloje kylančia arena susijusiais reikalais.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį Kaune viešėję „FIBA Europe“ vadovai liko patenkinti sparčiai vykstančiais arenos Nemuno saloje statybos darbais.

„Labai įspūdinga, – nuo ketvirtojo „Akropolio“ stovėjimo aikštelės aukšto žvelgdamas į Nemuno saloje verdančius arenos statybos darbus teigė „FIBA Europe“ prezidentas George‘as Vassilakopoulos. – Jūs padarėte puikų pasirinkimą. Arenai parinkta vieta iš tiesų labai įspūdinga. Su Kauno meru apie galimybę statyti areną pradėjome diskutuoti prieš dvejus metus. Tuo metu aš nelabai tikėjau šiuo projektu, tačiau dabar pradedu tikėti“.

Kauno miesto savivaldybėje užvakar prasidėjusios „FIBA Europe“ atstovų viešnagės Kaune metu laikinosios sostinės vadovai svečiams pristatė sparčiai vykstančius pramogų ir sporto rūmų statybų darbus, papasakojo apie arenos finansavimo eigą. Savivaldybėje vykusio oficialaus pristatymo metu G.Vassilakopoulos domėjosi būsimosios arenos vietų skaičiumi, klausinėjo apie kitas pramogų ir sporto rūmų technines charakteristikas. Vėliau iš Kauno miesto bei „FIBA Europe“ vadovų sudaryta delegacija sėdo į automobilius ir užkilo ant viršutinio prekybos centro „Akropolis“ garažo aukšto, nuo kurio atsiveria didžiule statybos aikštele tapusios Nemuno salos panorama.

G.Vassilakopoulos, paklaustas, ar būsimojoje Kauno arenoje galėtų vykti 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato finalinės varžybos, išliko diplomatiškas. „Sprendimą, kur vyks finalas, priims Lietuvos krepšinio federacijos vadovai“, – teigė graikas. Tačiau „15min“ žiniomis, G.Vassilakopoulos laikinosios sostinės merui Andriui Kupčinskui pažadėjo pasistengti, jog teisė surengti Lietuvoje vyksiančio Europos čempionato finalą būtų suteikta Kaunui.

Planai nesikeičia. Kaip patvirtino kompanijos „Vėtrūna“ vadovas, darbai bus baigti 2010 metų rugsėjį. Jokių vėlavimų nėra. Sakė A.Kupčinskas.

„Planai nesikeičia. Kaip patvirtino kompanijos „Vėtrūna“ vadovas, darbai bus baigti 2010 metų rugsėjį. Jokių vėlavimų nėra. Taip pat nematau galimybės, kad iškiltų kokios nors kliūtys“, – kalbėjo A.Kupčinskas.

Savivaldybės skelbtą arenos statybų rangovo konkursą laimėjusi UAB „Vėtrūna“ darbus Nemuno saloje pradėjo praėjusių metų rugsėjo pabaigoje. Kompanijos vadovai, pasirašydami beveik 169 mln. Lt vertės sutartį, įsipareigojo darbus baigti iki 2010 metų rugsėjo 1 dienos.

„Parama arenai jau yra suplanuota valstybės biudžete. Artimiausiu metu ir miesto savivaldybė patvirtins savo biudžetą, kuriame numatys iki 15 mln. Lt skolinimąsi. Na ir tikimės, kad iki liepos 1-os išsispręs visi struktūrinių fondų lėšų gavimo reikalai. Viskas kol kas juda gerai. Tikiuosi, kad jokios jėgos mums nesutrukdys“, – vylėsi Kauno vadovas.

14,5 tūkst. žiūrovų talpinsiančios arenos statyboms iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų tikimasi gauti apie 50 mln. Lt. Tokia pačia suma prie pramogų ir sporto rūmų statybų turėtų prisidėti ir šalies Vyriausybė. Likusi suma bus gauta iš Kauno miesto biudžeto ir privačių rėmėjų investicijų.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min