Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fiktyvių viešųjų pirkimų reabilitacijos centre byla – teisme

Plaktukas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Plaktukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų suklastojimo pareikšti Panevėžio miesto fizinės medicinos ir reabilitacijos centro vyriausiajam gydytojui J.L., teigiama pranešime spaudai.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad J. L., būdamas Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas, galimai siekdamas asmeninės naudos, piktnaudžiavo tarnybine padėtimi organizuodamas penkis centro remonto viešųjų pirkimų konkursus. Šie konkursai buvo fiktyvūs, kadangi iš anksto buvo susitarta, kas taps konkursų nugalėtojais. Siekiant įteisinti fiktyvius viešųjų pirkimų konkursus buvo klastojami dokumentai.

Atliekant ikiteisminį tyrimą Panevėžio miesto fizinės medicinos ir reabilitacijos centro vyriausiasis gydytojas J. L. teismo nutartimi šešis mėnesius buvo nušalintas nuo pareigų. Pasibaigus šiam terminui, Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu J. L. į atsakingas pareigas buvo sugrąžintas.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Rugsėjo 15 dieną baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio miesto apylinkės teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min