Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmo vertas vaizdas Kaune: kaip policija sulaikė kišenvagius

Ketvirtadienį Kaune, Vydūno alėjoje, pareigūnai sulaikė tris kišenvagius.
Skaitytojo Deivido nuotr. / Ketvirtadienį Kaune, Vydūno alėjoje, pareigūnai sulaikė tris kišenvagius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį visuomeninio transporto stotelėje Vydūno alėjoje autobuso laukiantys kauniečiai galėjo pasijusti kaip filmuojant veiksmo filmą. Tiesiai prieš jų akis policijos pareigūnai sulaikė tris kišenvagius, kurie anksčiau niekam nesukėlė įtarimų.

Kaip 15min.lt pasakojo įvykio vietoje buvęs Deividas, apie 15 val. grupelei žmonių stovint stotelėje prie jos privažiavo mėlynos spalvos Škoda ir iš jos iššokę trys vyrai, šaukdami „policija“ ir „kišenvagiai“, sugriebė tris niekuo neišsiskiriančius žmones: du vyrus ir moterį. Pasak liudininkų, iš pradžių niekas nesusigaudė, kas vyksta, nes ir automobilis, ir iš jo iššokę vyrai neatrodė panašūs į pareigūnus: vilkėjo civiliais drabužiais, o automobilis buvo be skiriamųjų tarnybinės mašinos žymių. Be to, jie puolė prie visuomeninio transporto stotelėje ramiai keletą minučių stoviniuojančios trijulės. Jie aplinkiniams anksčiau jokių įtarimų nesukėlė.

„Jie (policininkai – aut. past.), galima sakyti, iššoko iš važiuojančio automobilio ir puolė prie stotelėje stovinčių žmonių. Sugriebę du pusamžius vyrus ir moterį, uždėjo jiems antrankius. Vyrai, parversti į pusnį, nesipriešino, moteris dar bandė, bet nesigynė, kad yra ne kišenvagė. Visi jie atrodė normaliai, iš pažiūros tikrai neasocialūs“, – sakė 15min.lt skaitytojas, į redakciją atsiuntęs ir nuotrauką. Pasak jo, iš sulaikomų vyrų kišenių buvo iškritusios kelios piniginės. Jas policininkai, į mašiną susodinę sulaikytus žmones, pasiėmė.

Liudininkų pasakojimą patvirtino Kauno policijos pareigūnai, tačiau plačiau pakomentuoti sutiko tik vėliau, nes šiuo metu apklausia sulaikytuosius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min