Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovui Kęstučiui Jucevičiui viešai mesti kaltinimai korupcija sudomino tik opoziciją

Kęstutis Jucevičius
Juliaus Kalinsko/15min.lt / Kęstutis Jucevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos, Antikorupcijos komisijos narys Arvydas Anušauskas reikalauja vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko paaiškinti, ar ministerija ėmėsi kokių nors veiksmų dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovui Kęstučiui Jucevičiui viešai mestų kaltinimų korupcija. Nei FNTT, nei VRM šių kaltinimų iki šiol nekomentavo.

A.Anušauskas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą D.Barakauską, prašydamas paaiškinti, kokių veiksmų žada imtis Vidaus reikalų ministerija dėl birželio 28 d. „Lietuvos ryto“ dienraštyje paskelbtos informacijos apie FNTT vadovą K.Jucevičių.

„Paskelbta informacija gali pakenkti FNTT reputacijai visuomenėje ir tarnybos darbui kovojant su šešėline ekonomika ir neteisėtu praturtėjimu. Taigi, ar žadama atlikti tarnybinį tyrimą dėl paskelbtų faktų (dėl buvusio FNTT Vilniaus skyriaus viršininko pavaduotojo, koncerno „MG Baltic“ vindikacijos direktoriaus Nerijaus Zulono tariamo tarpininkavimo K.Jucevičiui nutraukiant ar kitaip darant įtaką pradėtoms byloms), nes straipsnyje teigiama, kad „artimiausiu metu planuojama pradėti ikiteisminį tyrimą FNTT direktoriaus K.Jucevičiaus ir jo pavaduotojo Š.Rameikio atžvilgiu dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir kyšio reikalavimo“, – teiraujasi Seimo narys.

Teigiama, jog advokatas J.Kozubovskis ir jo bendrininkai sekė ne tik prokurorą G.Tarasevičių, bet ir FNTT vadovą K.Jucevičių bei surinko apie jį nemažai kompromituojančios informacijos.

Jeigu šie faktai netiesa ir yra klaidinantys visuomenę, A.Anušauskas prašo atsakyti, kokių veiksmų Vidaus reikalų ministerija planuoja imtis juos tikrindama ar paneigdama, nes, Seimo nario teigimu, nuo to priklauso ir visuomenės pasitikėjimas FNTT institucija.

Publikacijoje teigiama, kad pareigūnai žinių apie galimą K.Jucevičiaus ir Š.Rameikio korupciją gavo sekdami skandalingai pagarsėjusį advokatą Juzefą Kozubovskį, kuris neseniai buvo suimtas ir paleistas už užstatą dėl to, jog neteisėtai rinko informaciją ir bandė šantažuoti Generalinės prokuratūros prokurorą Giedrių Tarasevičių.

Teigiama, jog advokatas J.Kozubovskis ir jo bendrininkai sekė ne tik prokurorą G.Tarasevičių, bet ir FNTT vadovą K.Jucevičių bei surinko apie jį nemažai kompromituojančios informacijos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min