Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fizikos konkurso nugalėtojams – kelialapis į studijas KTU

Fizika besidomintys moksleiviai, laimėję konkursą KTU, užsitikrins, kad šiame universitete galės studijuoti ateityje.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Fizika besidomintys moksleiviai, laimėję konkursą KTU, užsitikrins, kad šiame universitete galės studijuoti ateityje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kauno technologijos universiteto (KTU) Fundamentaliųjų mokslų fakultete (Studentų g. 50, 325F auditorijoje) įvyks 15-asis respublikinis prof. Kazimiero Baršausko fizikos konkursas, skirtas moksleiviams.

Konkurse kviečiami dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai. Kiekviena amžiaus grupė gaus po šešias užduotis, kurias parengė KTU Fizikos katedros docentai ir profesoriai. Šio konkurso laureatai bus apdovanoti ne tik diplomais ir prizais. Jiems bus garantuota vieta studijoms KTU. Be stojamojo konkurso mokytis KTU Fundamentaliųjų mokslų, Elektros ir valdymo inžinerijos, Informatikos, Mechanikos ir mechatronikos, Telekomunikacijų ir elektronikos fakultetuose teisę įgis 11–12 klasių I, II ir III vietų nugalėtojai.

„Prof. K.Baršausko fizikos konkurse kiekvienais metais sulaukiame moksleivių iš visos Lietuvos. Laurus skina ne tik KTU gimnazistai, jau siejantys savo ateitį su mūsų universitetu, bet ir kitų miestų moksleiviai. Praėjusiais metais pirmąja vieta dvyliktokų grupėje dalijosi KTU ir Skuodo Prano Žadeikio gimnazijų atstovai. Tarp vienuoliktokų geriausi buvo Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazistai“, – sakė KTU Fizikos katedros vedėjas prof. Julius Dudonis.

Konkurse moksleiviai taip pat susipažins su naujausiomis fizikos mokomosiomis ir mokslinėmis laboratorijomis. Bus pristatytos fakultete organizuojamos mokymo ir mokslinės programos, galimybė įgyti taikomosios fizikos, medžiagų mokslo bei taikomosios matematikos bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Kartu su moksleiviais atvykusiems mokytojams bus organizuojamas seminaras apie naujausias aukštojo mokslo aktualijas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min