Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 7d. 12:55

Fotografai džiugins kauniečius nemokamais portretais

Fotografai džiugins kauniečius nemokamais portretais
A. Reipos nuotr. / Fotografai džiugins kauniečius nemokamais portretais

Gruodžio 10 d., 10 val. Kaune, prekybos centre „Akropolis“ tarptautinės akcijos „Help Portrait“ savanoriai dovanos portretus tiems, kuriems jų labiausiai reikia.

Į renginį kviečiami visi, kuriems kokybiškas portretas lieka neįgyvendinta svajone: vieniši žmonės, vienišos mamos ar tėčiai su vaikais, daugiavaikės ar sunkiai besiverčiančios šeimos, našlaičiai, sergantys, senyvo amžiaus žmonės ir visi kuriems tą dieną tiesiog nesiseka. Renginio metu dalyviai galės dalintis savo įspūdžiais socialiniame tinkle „Facebook“.

„Help Portrait“ – tai tarptautinis projektas, Lietuvoje vykstantis jau antrus metus iš eilės, kuriame fotografai, stilistai, kirpėjai ir makiažo meistrai skiria savo laiką, techniką ir talentą tam, kad padovanotų džiaugsmo tiems, kuriems šiame gyvenime sekasi mažiau. 

„Tai analogų neturintis projektas pradžiuginęs tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Net ir viena padovanota šypsena mums atpirks visas pastangas“, – sakė vienas organizatorių Artiom Ištuganov.

2009 ir 2010 metais šiame projekte dalyvavo 10,574 fotografai ir 12,654 savanoriai. 46 šalyse, 1,062 vietose, buvo padarytos ir padovanotos 101,596 nuotraukos.

Visi dalyvaujantys fotografai, stilistai, kirpėjai, makiažo specialistai ir savanoriai dirba be atlygio. Nei viena padaryta nuotrauka nebus naudojama komerciniais tikslais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min