Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Futbolo turnyras – Kauno rajono vyriausiajam prokurorui atminti

Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį, 12 val., Kaune, policijos sporto centre (Griunvaldo g. 16) startuos futbolo varžybos ilgamečiui Kauno rajono vyriausiojo prokuroro Sigito Brinevičiaus atminimui pagerbti.

Šis turnyras – vienas iš prokuratūros 20-ečio jubiliejaus renginių, kuris rengiamas jau ketvirtąjį kartą. Juo siekiama propaguoti ir populiarinti futbolą bei krepšinį, dėl to vienais metais entuziastai renkasi pagainioti kamuolį, kitais – pamėtyti kamuolį į krepšį.

Varžybų organizatorių teigimu, šiemet futbolo varžybose ketina dalyvauti šešios komandos: Prancūzijos KOP kontingento, Pakrančių apsaugos rinktinės, žurnalistų, policijos, prokuratūros ir Alytaus pataisos namų darbuotojai.

Ilgametis Kauno rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras S.Brinevičius, vadovaudamas prokuratūrai dvidešimt metų, išugdė daug kvalifikuotų specialistų. Kolegos dar ir dabar prisimena jį sakant, jog įstatymas turi ne vien raidę, bet ir teisingumo, žmogiškumo dvasią.

Šis prokuroras buvo ne tik geras savo srities specialistas, žinovas, bet ir aktyvus sportininkas. Laisvu nuo darbo metu mėgo žaisti krepšinį, rankinį. Studijuodamas Vilniaus universitete teisę, jis buvo apdovanotas universiteto sporto klubo „Mokslas“ garbės raštu. Atstovaudamas universiteto rankinio komandai, prisidėjo prie „Televizijos taurės“ trečiosios vietos laimėjimo. Jis iniciatyviai ėmėsi sporto propagavimo, varžybų organizavimo tarp prokuratūrų.

Svarbus prokuroro indėlis, įkuriant sporto asociaciją „SK Justicija“. Jo nuopelnai ir pastangos prokuratūrai neliko nepastebėtos: 2005 m. tuo metu generalinio prokuroro pareigas ėjęs Antanas Klimavičius, įteikė jam padėkos raštą už tais metais suorganizuotą prokuratūros salės futbolo čempionatą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti