2024-02-07 05:14 Atnaujinta 2024-02-07 10:26

G.Nausėda ir G.Landsbergis susitiko aptarti ambasadorių skyrimo

Prezidentas Gitanas Nausėda ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis trečiadienį susitiko aptarti ambasadorių skyrimo klausimo, Prezidentūrai ir Užsienio reikalų ministerijai (URM) kurį laiką nesutariant dėl keliolikos diplomatų paskyrimo.

„Ministrui G. Landsbergiui vienas svarbiausių klausimų po VTEK priimtų sprendimų būtų išspręsti ambasadoriaus Londone E.Bajarūno atšaukimą“, – BNS perduotame komentare teigė užsienio reikalų viceministras Jonas Survila. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad ir E.Bajarūnas, ir G.Nausėda pažeidė įstatymus, kai už ambasados pinigus Londone žiūrėjo miuziklą.

Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu
Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu

„Taip pat ministras viliasi, kad kartu su prezidentu priims visa apimančius sprendimus ir dėl kitų įstrigusių Lietuvos diplomatinio korpuso paskyrimų“, – teigė jis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą