Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 21d. 10:23

G.Paluckui antrajame ture teko paremti dešiniųjų kandidatą: „Už Harį Poterį nebalsuosiu“

Trečiadienį į Vilniaus miesto savivaldybę atvyko Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas, kur išreiškė savo valią antrajame Seimo rinkimų ture. Politikas rinkosi iš dviejų Šeškinės–Šnipiškių apygardoje likusių dešiniųjų jėgų kandidatų ir sprendimą teigė priėmęs paskutinę minutę. Partijos vardu jis patikino: „Į dešiniųjų koaliciją mes nesijungsim.“

G.Paluckas apgailestavo, kad savo paramą apygardoje patikės dešiniųjų atstovui.

„Mano apygardoje nelabai yra kairiųjų, tai reikės rinktis iš dviejų blogybių. Reikės rinktis mažesnę“, – žurnalistams komentavo jis.

Sostinės Šeškinės–Šnipiškių apygardoje dėl mandato varžosi konservatorius Mindaugas Lingė ir Laisvės partijos atstovė Morgana Danielė.

G.Paluckas tvirtino, jog dėl savo balso iš anksto nėra apsisprendęs: „Reikės labai gerai balsavimo būdelėje pamąstyti ir pasverti, kas Lietuvai būtų geriau.“

Atėjau neapsisprendęs, spręsiu paskutinę akimirką.

„Atėjau neapsisprendęs, spręsiu paskutinę akimirką, nes man nei vieni, nei kiti didelio džiaugsmo neteikia, bet reikės pasirinkti. Aš kaip pilietiškas žmogus privalau dalyvauti rinkimuose ir savo teise pasinaudosiu, ir atliksiu pareigą“, – kalbėjo socialdemokratų lyderis ir patikino, jog biuletenio negadins.

„Ne, už Harį Poterį nebalsuosiu“, – šyptelėjo G.Paluckas.

Už ką iš dviejų dešinės kandidatų balsavo, jis taip ir neįvardijo, tačiau nurodė pasirinkęs nuosaikesnį.

„Socialinėje ekonominėje plotmėje vienas iš kandidatų yra nuosaikesnis, tai yra mažiau siūlo viešųjų paslaugų privatizavimo, kas, mums kaip socialdemokratams, yra svarbu“, – nurodė LSDP vedlys.

Pabrėžęs, kad koalicijoje su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščioniais demokratais, Laisvės partija ir Liberalų sąjūdžiu socialdemokratų nemato, G.Paluckas teigė, jog partija nebūtinai eis ir į kairiųjų koaliciją.

„Toli gražu nebūtinai, nes šiandien tos galimybės yra vienodai tikėtinos – likti opozicijoje ar derėtis dėl koalicijų kairėje. Bet ar tokią apskritai galimybę kairiosioms ar centro kairiosioms partijoms suteiks visuomenė, čia priklausys nuo antro turo rezultatų“, – komentavo politikas.

Tiesa, jis sutiko, kad pranašumą prieš sužinant antrojo Seimo rinkimų turo rezultatus turi dešinieji.

„Tai akivaizdu tiek mandatų skaičiumi, tiek antruose turuose esančių kandidatų gausa. Bet viskas yra rinkėjų rankose“, – dėstė G.Paluckas.

Koks rezultatas pakartotiniame balsavime Seimo rinkimuose socialdemokratus tenkintų?

„Dvylika iš dvylikos būtų pats geriausias rezultatas, o kiek bus realiai, pamatysim“, – teigė G.Paluckas.

Transliacija iš savivaldybės:

Pirmajame Seimo rinkimų ture LSDP iškovojo 8 mandatus, dar 12 partijos kandidatų antrajame ture varžosi vienmandatėse apygardose.

Išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture tęsis iki ketvirtadienio vakaro. Pagrindinė diena balsuoti – sekmadienis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min