Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 17d. 18:04

Gaisro dūmai Vilniuje gąsdino Pilaitės gyventojus (nuotraukos)

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo Marijano M. nuotr. / Įvykio vietoje

Senoje elektros skydinėje užsiliepsnojusios naudotos padangos penktadienio pavakare Vilniuje privertė sunerimti kai kuriuos Pilaitės mikrorajono gyventojus.

Prieš pat 17.30 val. sostinės ugniagesiai sulaukė ne vieno pranešimo, kad M.Mažvydo g. į dangų kylą grėsmingi juodi dūmai. Skambinusieji pranešė, kad greičiausiai dega elektros pastotė.

Į gaisro vietą buvo nusiųstas vienas ugniagesių automobilis. Iš pradžių gelbėtojai per tirštus juodus dūmus net nesuprato kas dega - garažas ar elektros pastotė.


Žiūrėti Senoje elektros skydinėje degė naudotos padangos didesniame žemėlapyje

Po kiek laiko paaiškėjo, kad liepsnoja senoje elektros skydinėje suverstos naudotos padangos. Gelbėtojai jas pradėjo gesinti specialiomis putomis.

Po kiek laiko ugniagesiai paprašė pagalbos, kadangi putos seko, o gaisro turimomis atsargomis nepavyko užgesinti. Į įvykio vietą buvo nusiųstas dar vienas gelbėtojų automobilis.


Žiūrėti Senoje elektros skydinėje degė naudotos padangos didesniame žemėlapyje

Ugniagesiai teigia, kad per incidentą pavojaus kitiems pastatams nebuvo kilę. Tačiau gaisrą gesinti buvo sudėtinga. Padangų sename pastate buvo sukrauta iki pat lubų. Ugniagesiai buvo priversti pjauti grotas, kad galėtų iki jų prieiti ir jas užgesinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min