Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 2d. 08:05

Galerija sezoną užbaigs arbatos gėrimo ceremonija ir atsisveikinimo renginiu

Sezono uždarymo vakare gros muzikantas Gražvydas Kardokas
Renginio organizatorių nuotr. / Sezono uždarymo vakare gros muzikantas Gražvydas Kardokas

VDU menų galerija „101“ šią savaitę pradės atostogauti. Tačiau prieš jas kauniečius kviečia į du paskutinius renginius: trečiadienį, 16 ir 18 val., joje vyks arbatos gėrimo ceremonija, o ketvirtadienį nuo 18 val. – sezono uždarymo vakarėlis.

Arbatos gėrimo ceremoniją pristatys viešnia iš Japonijos – meistrės Sodan Saito Byakudan-no-kai (japoniškai „Sandalmedžio grupė“) mokinės iš Danijos.

Pasak jų, ši ceremonija – vienas iš senoviškų Japonijos menų. Tiesa, Japonijoje yra keletas arbatos ceremonijos tradicijų. Kaune bus galima pamatyti XVI amžiuje meistro Rikyu išgarsintą chanoyu. Šios arbatos tradicijos sekėjai mokosi suprasti jos dvasią atlikdami kasdienę praktiką. Jų užduotis – arbatos ceremonijai įkvėpti gyvybės šiuolaikiniame gyvenime.

Ketvirtadienį visiems galerijos draugams gros muzikantas Gražvydas Kardokas, o sezono galerijos veiklą primins Žygimanto Abromavičiaus filmukai.

„Su galerija „101“ atostogų išeina ir Menų virtuvė, tad vakarėlio dalyvius į pabaigtuves kviečiame atsinešti užkandžių bei gėrimų. Kad būtų smagiau, nepamirškite ne tik savęs, bet ir draugo!“, – kvietė galerijos senbuviai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min