Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Galerijoje „Kauno langas“ – šeimyninė juvelyrika

Segė
Parodos rengėjų nuotr. / Segė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Meno galerija „Kauno langas“ (M.Valančiaus g. 5) ketvirtadienį atidaro šeimyninę parodą – Solveigos ir Alfredo Krivičių juvelyrikos ekspoziciją „Sugrįžimas“.

 S. ir A.Krivičiai – juvelyrų pora, žinoma savo konceptualios juvelyrikos darbais. Kurdami menininkai mėgsta derinti netradicines medžiagas.

„Mes propaguojamejuvelyriką kaip aktyviai veikiančią visuomeniniame gyvenime meno šaką“, – teigia patys kūrėjai.

Parodos pavadinimas „Sugrįžimas“ nėra atsitiktinis: tai ne tik grįžimas į miestą ir galeriją, kurioje 1996 metais įvyko pirmoji personalinė S. ir A.Krivičių paroda „Dedikacijos“, bet ir grįžimas prie papuošalų kaip objektų, turinčių išliekamąją estetinę vertę.

„Mūsų paroda „Sugrįžimas“ yra bandymas apginti juvelyriką nuo agresyviai propaguojamo madingo aksesuaro ar aprangos elemento sąvokos. Be to, tai savotiška ataskaita kauniečiams, užbaigianti tam tikrą mūsų kūrybos etapą“, – teigia autoriai.

Menininkų šeimos kūrybą buvo galima išvysti 12-oje personalinių parodų, taip pat daugiau nei 100 grupinių parodų bei projektų. Jų darbus yra įsigiję Lietuvos bei užsienio muziejai.

Galerijoje „Kauno langas“ juvelyrikos paroda „Sugrįžimas“ veiks iki birželio 17 dienos. Jos atidarymas vyks gegužės 27 dieną, 18 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min