Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 17:17 , Atnaujinta: 2015 rugsėjo 15d. 17:31

Galvos lekia: pareigų netenka „Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius Valentinas Miltienis

Valentinas Miltienis „Vilniaus vandenų“ gen. direktorius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Valentinas Miltienis „Vilniaus vandenų“ gen. direktorius

Naujoji Vilniaus valdžia po truputį keičia savivaldybei pavaldžių bendrovių vadovus. Neoficialiais duomenimis, jau artimiausiu metu pareigų neteks „Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius Valentinas Miltienis.

V.Miltienis kartą jau buvo atleistas iš šių pareigų – 2011 metų kovą jis buvo priverstas palikti šį postą, tačiau vėliau vėl grįžo. „Vilniaus vandenų“ direktoriumi V.Miltienis tapo 2009 metų liepą, kai miestui vadovavo konservatorius Vilius Navickas.

Dabar, neoficialiais duomenimis, V.Miltienis postą palieka šalių susitarimu, nors jau kurį laiką sklandė kalbos, kad „Vilniaus vandenų“ direktorius yra spaudžiamas palikti pareigas, kurios numatytos vienam iš liberalų aplinkos žmonių.

Su V.Miltieniu 15min.lt susisiekti nepavyko.

Vicemeras Linas Kvedaravičius, į kurio kuruojamų sričių sferą patenka ir ši įmonė, teigė, kad klausimas kol kas per ankstyvas. „Negaliu komentuoti, nes rytoj yra stebėtojų taryba, ketvirtadienį yra valdybos posėdis. Po šito mes galėsim kažką komentuoti“, – sakė vicemeras.

Vis dėlto paklaustas, ar dėl V.Miltienio išėjimo iš „Vilniaus vandenų“ jau yra apsispręsta, L.Kvedaravičius to nepaneigė: „Darbas vyksta, matysime, kokie bus rezultatai. Per ankstyvas klausimas šiek tiek.“

Meras Remigijus Šimašius teigė negalįs kalbėti už patį V.Miltienį, bet, kiek jam žinoma, pastarasis parašė atsistatydinimo prašymą.

„Kiek man žinoma, jis parašė atsistatydinimo pareiškimą ir ieškos kitų galimybių naujuose vandenyse. Tikrai nenoriu spekuliuoti už kitą žmogų dėl priežasčių, bet faktas, nėra ko slėpti, nauja suformuota valdyba turi naujų matymų, kaip kitaip ir geriau tvarkytis „Vilniaus vandenyse“. Ir nors V.Miltienis, mano supratimu, yra neblogas vadovas, bet galbūt vizijos ne iki galo sutampa. Turbūt natūralus yra požiūris, kad vadovas, ypač geras, atsistatydina, jeigu mato, kad įmonei reikia naujų vėjų ir atsinaujinimo“, – kalbėjo meras.

Kiek man žinoma, jis parašė atsistatydinimo pareiškimą ir ieškos kitų galimybių naujuose vadenyse, – sakė R.Šimašius.

R.Šimašius nepaneigė, kad pokyčių įmonėse bus ir ateityje. Bet, jo teigimu, ne politikai tuos pokyčius lemia, o naujos valdybos.

Priminsime, kad pasikeitus Vilniaus savivaldybės vadovams tai jau ne pirmas pokytis savivaldybės bendrovėse.

Iš darbo išėjo „Susisiekimo paslaugų“ direktorius Gintas Bliuvas, „Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro“ („VAATC“) direktorius Lukas Andronavičius. Pareigų neteko ir ne vienas savivaldybės departamento vadovas – Aplinkos ir energetikos departamento direktorius Virginijus Dastikas, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Gintaras Petronis.

Garsiausiai nuskambėjęs pokytis – „Vilniaus šilumos tinkluose“, kur ilgametį vadovą Arūną Keserauską pakeitė iš prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjų korpuso pasitraukusi Giedrė Kaminskaitė-Salters.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min