Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gandai apie A.Brazausko mirtį pribloškė jo žmoną

A.Brazauskas
„Scanpix“ nuotr. / A.Brazauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vakar Kristiną Brazauskienę stebino ir šiurpino telefono skambučiai, kuriais buvo reiškiama užuojauta dėl jos vyro kadenciją baigusio prezidento Algirdo Brazausko mirties. Tuo metu Brazauskai šnekučiavosi Santariškių klinikų reanimacijoje.

K.Brazauskienė stengėsi apsaugoti savo 77 metų sutuoktinį nuo nežinia kieno paleistų gandų apie jo mirtį. Moteris nieko nepasakojo apie reiškiamą užuojautą.

„Nebent apie tuos skleidžiamus gandus jis galėjo išgirsti per radiją, nes klausosi žinių laidų“, – atsiduso 60 metų K.Brazauskienė.

Vėžiu sergančio politikos patriarcho žmona neįsivaizduoja, kaip būtų reagavusi į gandus apie vyro netektį, jeigu tuo metu nebūtų buvusi šalia.

„Aišku, man būtų buvęs didžiulis smūgis. Tačiau užuojautą išgirdau tuo metu, kai jis valgė mano atneštą burokėlių sriubą. Tad tik labai nustebau. Pamaniau, kad mirė koks nors kitas Brazauskas, nes tokia pavardė nėra reta Lietuvoje. Visus patikinau, kad Algirdo sveikata pamažu gerėja.

Kai kuriems skambinusiems politikams perdaviau ragelį, kad jie pasikalbėtų su mano vyru“, – vakar „Lietuvos rytui“ pasakojo K.Brazauskienė.

Ji nenumano, kas galėjo paskleisti tokį gandą: „Turbūt yra žmonių, laukiančių mano vyro mirties. Bet visus galiu tik nuraminti – Algirdas gyvens šimtą metų, tikrai.“

Gandas apie A.Brazausko mirtį žaibiškai interneto erdvėje, pasiekė Sveikatos apsaugos ministeriją ir Vilniaus universiteto Santariškių klinikas, kuriose gydomas garsus politikas. Skaitytojai panašius gandus skleidė ir komentaruose prie straipsnių, ir socialiniuose tinkluose „Facebook“ bei Twiter“.

Šis gandas netrikdė medikų darbo.

Kaip ir kiekvieną rytą, taip ir vakar Reanimacijos skyriaus ligonius lankė grupė gydytojų. Trečiadienį medikai per konsiliumą nepastebėjo A.Brazausko sveikatos būklės pokyčių.

„Algirdui kasdien daromi kraujo tyrimai, leidžiami vaistai. Tikimės, kad vieną dieną mes išeisime į lauką“, – kalbėjo K.Brazauskienė, keliskart per dieną reanimacijoje lankanti vyrą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min