Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gargždiškiai retins medžius

parkelis prie vidurines
I.Ozturhan nuotr. / Netoliese gyvenanti moteris tikino, jog jai šalia augantys medžiai netrukdo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neapsikentę varnų skleidžiamo triukšmo bei pavasarį žydinčių topolių žiedadulkių keliamos alergijos, gagždiškiai retins šalia „Minijos“ vidurinės mokyklos esantį parkelį.

Šalia minėtosios mokyklos P. Cvirkos gatvėje ir jos stadiono įsikūrę daugiabučių namų gyventojai skundžiasi, jog kasmet parkelyje lizdus krauna tuntai varnų. Šios ne tik įkyriai kranksi, bet ir teršia aplinką. Be minėtosios problemos gyventojai įvardina ir dar vieną – pavasarį žydintys topoliai vargina alergijos kamuojamus žmones. Kiek anksčiau buvo iškirsta nemažai medžių, tačiau lakiojantys jų pūkai pasiekia ir toliau esančius namus.

Vieno daugiabučio gyventoja tikino, jog ji į varnų keliamą triukšmą nekreipia dėmesio. „O ir medžių gaila. Taip gražiai sužaliavę“, – kalbėjo senyvo amžiaus moteris. Anot jos, varnas būtų galima baidyti.

Gargždų seniūnijos meistrė, besirūpinanti miesto želdiniais, Violeta Gedgaudienė sakė, jog gauta nemažai skundų dėl minėtojo parkelio: „Kai kurie žmonės pageidauja, kad medžiai būtų iškirsti. Taip pat gyventojai piktinasi, kad šią vietą yra pamėgę asocialūs, čia girtaujantys asmenys". Anot V. Gedgaudienės, anksčiau topoliai buvo masiškai sodinami atviroms miesto vietoms užpildyti. 

Visu parku virtęs medelynas daugumai gyventojų pritarus bei pasitarus su aplinkosaugininkais, turėtų būti ir vėl išretintas iki kitų metų pavasario. Aplinkinių namų gyventojai prašomi pareikšti savo nuomonę tiesiogiai skambindami V. Gedgaudienei ar rašydami elektroniniu paštu Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapyje nurodytais kontaktais.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min