Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gargždų kunigo Kęstučio Vainoriaus anketa „Facebook“ pribloškė tikinčiuosius

Kunigą Kęstutį Vainorių „Facebook“ svetainėje atpažinę gargdiškiai pasipiktino pamatę nuotraukas ir informaciją, kuria jis dalinasi.
"Facebook" nuotr. / Kunigą Kęstutį Vainorių „Facebook“ svetainėje atpažinę gargždiškiai pasipiktino pamatę nuotraukas ir informaciją, kuria jis dalinasi.
Šaltinis: 15min
0
A A

Socialiniame tinkle „Facebook“ aptikę anketą su Gargždų kunigo Kęstučio Vainoriaus atvaizdu, gargždiškiai pasipiktino: puslapyje apstu pikantiškų nuotraukų, nepadorių pastabų, regis, kunigas net labai domisi moterimis. Be to, kunigas rašo, kad jo darbovietė – alaus darykla.

Naršydami internete gargždiškiai pažino šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios kunigo veidą. Iš fotografijos neabejotinai žvelgė K.Vainoriaus veidas, tačiau visa kita informacija vertė suabejoti, ar kunigui pridera taip elgtis. 

Savo puslapyje jis dalinosi juokeliais, pokštais, diskutuodamas nevengė keiksmažodžių. Vienas jo pasisakymas – „kaip reikia atpiderasinti treciadienį“ – sukėlė klausimų, ką kunigas turėjo galvoje. 

Kunigo anketoje – gausu nuotraukų iš kelionių, krepšinio varžybų. Tačiau nieko, susijusio su jo darbu. Tai verčia abejoti, ar anketa – tikra.

Trečiadienį kunigo bažnyčioje nebuvo, raštinės darbuotojas pasiūlė pasiskambinti kitą dieną.

Vietinio portalo mano-gargzdai.lt žurnalistams kunigas nepanoro atsakyti, ar anketa priklauso jam. Jis paprašė pacituoti pasipiktinusių gargždiškių laišką. „Sakot, atpiderasinti ten parašyta. Nežinau, kaip čia. Nesąmonė kažkokia. Neprisimenu, kodėl taip rašiau. Negaliu pasakyti, kokios tą dieną buvo mano nuotaikos. Žinot, ir lietuviškuose filmuose keikiasi, ir dar baisiau. Negaliu pasakyti, kaip taip įvyko. Kažin, ar galėjo kas nors pasinaudoti mano anketa. Niekas prie jos neprieina“, – portalas mano-gargzdai.lt cituoja K.Vainorių.

Pasirodžius publikacijai vietos portale kunigas netrukus apie tai paskelbė ir savo „Facebook“ puslapyje. Jis piktinosi anoniminio laiško žurnalistams autoriais, taip pat tikino, jog skųsis teismui. 

Trečiadienio pavakarę K.Vainoriaus anketa iš „Facebook“ pradingo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min