Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2013 01 05

Gargžduose – skulptūros futbolui idėja

Pasitikdami jubiliejinius, 760-uosius miesto gimtadienio metus, gargždiškiai diskutuoja, kad miestelyje galėtų atsirasti skulptūra futbolui ir legendinei komandai Gargždų „Banga“.
Gargžduose norima pastatyti skulptūrą futbolui.
Gargžduose norima pastatyti skulptūrą futbolui. / „Gargždų krašto“ iliustracija

Kaip praneša savaitraštis "Gargždų kraštas", nauja idėja Gargžduose pastatyti skulptūrą, skirtą futbolui, jau sulaukė palaikymo. 

„Visur Lietuvoje ir pasaulyje gyvas legendinis „Bangos“ šūkis „Kas laimės, kas laimės – Gargždų „Banga“ – išties garsina mūsų miestelį. Be to, futbolo tradicija yra ne tik praeities, bet ir šių dienų legenda, kasmet garsinanti mūsų miesto vardą. Parodytas ne vienas televizijos laidų reportažas, parašytas ne vienas straipsnis narpliojant, kokia futbolo populiarumo Gargžduose ir Gargždų „Bangos“ fenomeno Lietuvoje, priežastis. Esame įsitikinę, kad būtina originaliai įamžinti futbolo tradicijas Gargžduose. Tai šiandienos, o ne vakar dienos vertingiausia mūsų miestelio tradicija ir aktualija“, – teigia idėjos autoriai – neformalaus jaunimo bendruomenė „Taškas G“.

Išgirdęs apie jaunuolių pateiktą pasiūlymą Gargžduose įamžinti futbolo klubo „Banga“ fenomeną, Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas entuziastingai sutiko šią idėją.

„Netrukus „Banga“ kaip tik švęs 50-ąjį jubiliejų, galėtume įamžinti futbolo tradicijas Gargžduose, – svarstė V.Dačkauskas. – Pritarčiau, jei stadione, ar šalia stadiono atsirastų skulptūra futbolui. Juolab, kad futbolo tradicijos Gargžduose buvo gyvos ir prieškariu, ne tik sovietmečiu. Istoriniuose šaltiniuose randama informacijos, kad tuomet, kai Gargžduose 60 proc. gyventojų buvo žydai, čia žaidė jų įkurta komanda „Makabi“, o gargždiškių komanda žaidė pasivadinusi „Ąžuolyno“ vardu. Manau, kad jaunimo idėja gera, tikiu, kad sulauks ir bendruomenės pritarimo“, – sakė V.Dačkauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius