TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsusis naminukės„taškas“ keičia vietą

Garsusis naminukės„taškas“ keičia vietą.
Klaipėdos policijos nuotr. / Garsusis naminukės„taškas“ keičia vietą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos policijai gerai žinomo „taško“ pardavėja bando keisti naminukės pardavinėjimo vietą. Trečiadienį pareigūnai prie Naikupės g. 52 namo, žinomo kaip naminės degtinės „taškas“, vardu „Rešotka“ („grotos“), pamatė jau pažįstamą naminės pardavėją I.J. 1965 metais gimusi moteris lūkuriavo netoli namo kieme esančio sandėliuko.

Greta mindžiukuojantis „sargybinis“ bei pati I.J. iškalbingais mostais kvietė gatvelėje klaidžiojančius užrakintas „taško“ duris radusius pagirių nukamuotus „klientus“. I.J. buvo sučiupta už rankos, kai iš rankinės, gulėjusios sandėliuke, ėmė buteliuką specifinį naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio. Rankinėje dar rasta 20 pilnų įvairios talpos buteliukų su, kaip manoma, namine degtine, iš viso – apie 9 litrai.

Jau kurį laiką Naikupės 52 namo durys rymojo užrakintos, deja, tai buvo tik apgaulinga maskuotė. Pareigūnus pasiekė informacija, jog bandoma prekiauti ir toliau, tik vis kitoje vietoje. Šįsyk prekė siūlyta tiesiog gatvėje.

Tiek policijos pareigūnams, tiek eiliniams Klaipėdos piliečiams gerai žinomas šis naminės degtinės prekybos „taškas“, esantis gražiame žvejybos uosto gyvenamajame rajone. „Rešotka“ jis vadinamas, mat čia naminukė ištroškėliams patiekiama pro grotuotose duryse įrengtą langelį. Plieninės durys ne kartą virto, o bute rasti įspūdingi naminės kiekiai įrodymais gulė baudžiamųjų bylų tomuose, tačiau prekeivių tai nesustabdo.

Nuo 2005 metų 7 kartus baudžiamojon atsakomybėn traukti naminės pardavėjai drąsūs, mat prekyba namine – nesunkus nusikaltimas, todėl realios laisvės atėmimo bausmės ragauti jiems neteko nė karto. Vien šiais metais pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, sulaikytas ir naminę šiam taškui automobiliu atveždavęs pilietis, tačiau nenumaldomas noras pasipelnyti yra stipresnis.

Šį kartą I.J. bus patraukta administracinėn atsakomybėn – baudžiamoji kyla, jei rastas naminės degtinės kiekis yra 10 ar daugiau litrų. Šį kiekį prekeiviai gerai žino, todėl stengiasi neviršyti.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min