Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gatvės muzikos diena“ laukia muzikuojančių

Kauniečiai kviečiami registruotis į „Gatvės muzikos dienos“ renginius
Organizatorių nuotr. / Kauniečiai kviečiami registruotis į „Gatvės muzikos dienos“ renginius
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Jau ne pirmus metus pirmąjį gegužės šeštadienį įvairių Lietuvos miestų gatvės virsta vieta, kur kiekvienas gali susikurti savo sceną ir surasti savo klausytoją.

Šiemet Kaune vyksiančioje „Gatvės muzikos dienoje“ kauniečiai kviečiami išreikšti save. Kaip tai padaryti, kiekvieno reikalas: muzikos instrumentai, muzikiniai stiliai, rūbai ar net netikėtas pasirodymas – visa tai paliekama dalyvių fantazijai.

Pasak renginio kuratorių, pernai „Gatvės muzikos diena“ Kaune surengta pirmą kartą. Šventėje dalyvavo daugiau nei 70 dalyvių, o muzikuojančių palaikyti atėjo daugiau nei 3 tūkst. žiūrovų.

„Visą dieną trukusioje šventėje drauge įrodėme, kad ir mūsų miestas gali skambėti! Žinome, kad pernai metų dalyviai jau ruošia pasirodymus ir šių metų šventei, o tai reiškia, kad atsiranda tradicija groti šventėje mūsų mieste kasmet. Šiemet šventės teritorija išsiplėtė, todėl dar didesnę Laisvės alėjos dalį užlies muzikos garsai. Kaip ir pernai, šventėje dalyvaus ne tik muzikantai, dainininkai, bet ir šokėjai, jauni kūrėjai“, – pasakojo organizatoriai.

Dar nespėjusieji užsiregistruoti į šių metų šventę kviečiami to neatidėlioti ir užsukti į „Gatvės muzikos dienos“ Kaune rengėjų interneto puslapį www.gmdkaune.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min