Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 30d. 06:35

Gatvės muzikos dieną – staigmenos žiūrovams

Gatvės muzikos dienoje Kaune pasirodys ne tik muzikantai, bet ir vaidinantys artistai. Nuotraukoje – plastinės dramos teatriukas.
Organizatorių nuotr. / Gatvės muzikos dienoje Kaune pasirodys ne tik muzikantai, bet ir vaidinantys artistai. Nuotraukoje – plastinės dramos teatriukas.

Savaitgalį Kaune vyksianti gatvės muzikos diena žada ne tik spalvingą muzikinę programą, bet ir specialias staigmenas.

Gegužės 2-ąją, šeštadienį, nuo 12 val. laikinosios sostinės centre įsikurs arti 100 muzikantų, atlikėjų ir kolektyvų. Tikslus jų skaičius paaiškės tik po renginio. Iki jo likus porai dienų oficialiai buvo užsiregistravę per 60 dalyvių, tačiau organizatoriai mano, kad dar keliasdešimt gali ateiti niekur nesiregistravę.

Gatvės muzikos diena Kaune šurmuliuos šešiose zonose: Kauno valstybinio muzikinio teatro sodelyje, Laisvės alėjos atkarpose nuo muzikinio teatro sodelio iki Maironio gatvės, taip pat iki S.Daukanto gatvės, prie Laisvės alėjos fontano, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) centrinių rūmų ir šalia Kauno menininkų namų, V.Putvinskio gatvėje.

Dainuojančių, grojančių, repuojančių, šokančių ir vaidinančių dalyvių pasirodymus papildys ir šventės organizatorių Kaune surengtos ekspromtinės akcijos – flashmobai. „Jas pavadinome dienos staigmenomis, kuriose galės dalyvauti kiekvienas norintis. Tiesiog reikės atsirasti tinkamose vietose, kurios bus nurodytos šventės programėlėse. Pavyzdžiui, 15.15 val. prie Laisvės alėjos fontano sušoksime „15 makarenų“, – pasakojo gatvės muzikos dienos Kaune koordinatorė Monika Inčerytė.

Visą dieną truksiančią šventę vainikuos eisena. Nuo VDU centrinių rūmų pajudėsiančioje kolonoje kartu su gatvės menininkai dalyvaus Kauno „Ąžuolyno“ pučiamųjų orkestras ir šokėjos. Pasiekę muzikinio teatro sodelį eisenos dalyviai sugros finalinę dainą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min