Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 11:04 , Atnaujinta: 2015 rugsėjo 17d. 12:21

Rastas Kėdainių rajone antradienį dingęs paauglys

VSAT sraigtasparnis
Jonavoszinios.lt nuotr. / Paieška

Antradienį, apie 18 val., iš namų nenustatyta kryptimi išėjęs 15-metis Kėdainių rajono gyventojas M.T. rastas gyvas ir sveikas.

Kėdainių policija praneša, kad be žinios dingęs penkiolikmetis rastas maždaug 20 kilometrų nuo gimtojo Akademijos miestelio, Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Pajieslio kaime, Šušvės upės pakrantėje.

Kedainiunaujienos.lt praneša, kad dingusį penkiolikmetį pastebėjo ir policijai pranešė vietos gyventojai.

Nepilnametį iš Krakių parsivežė Kėdainių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresnysis tyrėjas Vaidas Rudelis.

„Vaikinas gyvas ir sveikas, nieko blogo jam neatsitiko. Žinoma, dabar jam reikalinga psichologo pagalba“, – portalui kedainiunaujienos.lt sakė pareigūnas.

V.Rudelis padėkojo Viešojo saugumo tarnybos pareigūnams, kurie šįryt atvyko į Akademiją ir prisijungė prie dingusiojo paieškos. Apie  11 val. paieška nutraukta.

Beveik dvi paras trukusį darbą baigė daugiau nei pusė šimto paauglio ieškojusių pasieniečių, policijos ir viešojo saugumo tarnybos pareigūnų. Paauglys dingo antradienį po konflikto su globėju.

Primename, jog vaikinas pradingo antradienį, apie 18.00 val. išėjęs iš namų ir negrįžęs. Artimiesiems nepavykus surasti nepilnamečio, ieškoti vaikino ėmėsi Kėdainių rajono policijos komisariato kriminalistai, Viešosios policijos pareigūnai, Dotnuvos seniūnijos bendruomenė bei Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės kinologai su šunimis.

Trečiadienį į orą buvo pakeltas ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min