Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 12:26

Gausus lietus nuplovė Palangą, užtvinusi gatvė sukėlė vairuotojams streso: „prarijo“ du automobilius

Ketvirtadienio rytą Palangoje iškrito gausus kiekis kritulių. Nors didžiojoje dalyje miesto lietus, panašu, nesukėlė nepatogumų, Bangų gatvėje susidarė didelė bala, kurios bent dviem automobiliams praplaukti nepavyko.

Stiprus lietus Palangą plovė daugiau nei 30 min. Vietomis susidariusių gausių balų vanduo krituliams sumažėjus nubėgo į nuotekas. Tačiau ne Bangų gatvėje.

Kaip užfiksavo 15min žurnalistai, šioje vietoje susiformavęs vandens baseinas išgąsdino ne vieną vairuotoją. O kai kurie pasiryžę važiuoti – pasigailėjo.

„Važiavau lėtai, pagavau vandens ar kas. Subirbėjo ir viskas. Kas čia pasidarė? Lėtai važiavau. (...) Stresas“, – sunerimęs kalbėjo iš Kretingos į Palangą atvykęs vyriškis.

L.Tubio/15min nuotr./Palangoje Bangų gatvėje nelaimėn patekęs kretingiškis
L.Tubio/15min nuotr./Palangoje Bangų gatvėje nelaimėn patekęs kretingiškis

„Bandžiau vest, bilda ir viskas“, – nuogąstavo jis.

Šalia „Renault“ vairuotojo ne savo noru sustojo ir „Opel“ savininkas. Žalią lapą ant automobilio galo užsiklijavęs vyrukas komentuoti savo padėties nepanoro – tik pažymėjo, kad laukia atvykstančios pagalbos.

Du nelaimėlius prie balos pamatęs vietos taksi vairuotojas kaipmat susierzino: „Fotografuok nefotografavęs, niekas nesirūpina“, – šūktelėjo jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min