Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 14d. 13:22

Gediminas Grina apie prezidentės kritiką: „Nesu politinio pasitikėjimo pareigūnas“

Gediminas Grina
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gediminas Grina

Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Gediminas Grina praėjusią savaitę sulaukė dar vienos kritikos porcijos iš jį į šias pareigas prieš penkerius metus paskyrusios Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės. Tačiau karštakošiškai reaguoti į teiginius, kad dirba blogai, ir visko mesti G.Grina neketina.

„Aš nesu politinio pasitikėjimo pareigūnas. Esu skirtas penkeriems metams. Baigsis kadencija ir išeisiu. Ne man vertinti prezidentės teiginius“, – trečiadienį sakė G.Grina, paklaustas, kaip vertina prezidentės jam išsakytą kritiką.

Baigsis kadencija ir išeisiu, – sakė G.Grina.

D.Grybauskaitė praėjusią savaitę pareiškė, kad G.Grinos antrai kadencijai VSD vadovo pareigose tikrai neskirs, kaip į generalinius prokurorus pakartotinai neskirs ir Dariaus Valio.

„Iki galo nei ponas D.Valys, nei ponas G.Grina neatskleidė savo gebėjimų, jie iki galo nepatenkino lūkesčių, kurie buvo siejami su jų darbu, todėl atsinaujinimas šiose struktūrose būtų sveikintinas“, – sakė prezidentė.

Ji užsiminė, kad G.Grinai jau turi numačiusi pamainą, tačiau pavardę atskleisti atsisakė. „Kai bus laikas, bus ir vardas“, – šmaikštaudama išsisuko D.Grybauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min