Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Generalinio prokuroro pareigas ėjęs Darius Raulušaitis dirbs advokatų kontoroje „Sorainen“

Darius Raulušaitis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Darius Raulušaitis
Šaltinis: 15min
7
A A

Prie advokatų kontoros „Sorainen“ prisijungia Darius Raulušaitis, 2015 m. pusmetį laikinai vadovavęs Generalinei prokuratūrai ir prieš tai penkerius metus ėjęs generalinio prokuroro pavaduotojo pareigas. Darius Raulušaitis konsultuos klientus finansinių, ekonominių, mokesčių ir kitų nusikaltimų bylose bei susijusiuose tyrimuose.

„D.Raulušaičio prisijungimas mums yra labai svarbus vystant baudžiamosios teisės praktiką. Darius turi sukaupęs ilgametės praktikos Generalinėje prokuratūroje ir patirties baudžiamajame procese.

Drauge su Dariumi konsultuosime klientus baudžiamosios teisės taikymo klausimais, įskaitant klientų gynybą baudžiamajame procese ir susijusiuose tyrimuose. Taip pat konsultuosime įmones ir jų akcininkus identifikuojant ir tiriant galimas darbuotojų, valdymo organų narių neteisėtas veikas“, – advokatų kontoros pranešime spaudai cituojamas advokatų kontoros  „Sorainen“ partneris, Ginčų praktikos grupės vadovas Kęstutis Švirinas.

D.Raulušaitis per septyniolika darbo prokuratūroje metų prokuroro pareigas ėjo visų grandžių prokuratūrose ir buvo atsakingas už ekonominių, finansinių bei su mokesčiais susijusių nusikaltimų tyrimus.

Per ketverius tarnybos metus apylinkės prokuratūroje, vienerius apygardos prokuroru ir šešerius generalinės prokuratūros prokuroru jis sukaupė didžiulę patirtį tokių nusikaltimų tyrimo srityje. Eidamas generalinio prokuroro pavaduotojo ir laikinojo prokuratūros vadovo pareigas, D.Raulušaitis buvo atsakingas už prokuratūrų, ikiteisminio tyrimo įstaigų ir kriminalinės žvalgybos subjektų veiklos koordinavimą ir kontrolę.

Be to, aktyviai dalyvavo teisėkūroje – buvo teisingumo ministro sudarytų baudžiamojo proceso kodekso ir baudžiamojo kodekso priežiūros komitetų nariu, ministro pirmininko sudarytos tarpžinybinės komisijos kovai su korupcija koordinuoti ir kitų komisijų nariu.

D.Raulušaitis turi teisės magistro laipsnį ir yra baigęs Lietuvos teisės akademiją (dabartinį Mykolo Romerio universitetą) ir Vilniaus universitetą.

„Džiaugiuosi, kad po ilgamečio darbo valstybinėje tarnyboje prisijungiu prie stiprios, klientų vertinamos  „Sorainen“ Ginčų praktikos komandos. Man patinka „Sorainen“ dėl savo aiškios vertybių sistemos, sąžiningumo ir atvirumo, siekio prisidėti prie klientų sėkmės. Dirbdamas advokatų kontoroje sieksiu ir toliau aktyviai prisidėti prie Lietuvos teisės sistemos vystymo tobulinant baudžiamąją teisę ir procesą“, – sako D.Raulušaitis.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Sorainen
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min