Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 17d. 16:23

Generalinis prokuroras kreipsis į Seimą prašydamas atimti Seimo nario Roko Žilinsko neliečiamybę

Darius Valys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Darius Valys

Generalinis prokuroras Darius Valys kreipsis į LR Seimą, prašydamas sutikimo leisti suvaržyti Seimo nario Roko Žilinsko laisvę administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje R.Žilinskas traukiamas administracinėn atsakomybėn dėl nedidelio chuliganizmo, policijos pareigūnų įžeidimo ir pasipriešinimo jiems.

Kreiptis į LR Seimą dėl išankstinio sutikimo suvaržyti R.Žilinsko laisvę prašo administracinę teisės pažeidimo bylą nagrinėjantis Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas, teigiama prokuratūros pranešime.

Rokas Žilinskas su Marku Gurskiu 2007-12-04 paryčiais, būdami neblaivūs, važiuodami taksi automobiliu, iš chuliganiškų paskatų įžeidinėjo ir užgauliojo taksi vairuotoją O.Ch., grasino jam, automobilio salone laistė alkoholinius gėrimus, vėliau atsisakė mokėti už taksi paslaugas, pareigūnų akivaizdoje stumdė taksi vairuotoją, trikdydami visuomenės rimtį ir tvarką. Be to, naudodami fizinį smurtą, pasipriešino policijos pareigūnams – stumdė ir necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo policijos patrulius V.B., I.Z. ir R.J. Nuvežti į Vilniaus m. VPK pirmąjį policijos komisariatą, toliau siautėjo tarnybinėse patalpose: tampė už uniformos ir stumdė policijos pareigūnus A.Z., A.B. ir J.Š., nepakluso jų teisėtiems reikalavimams nusiraminti, dėl ko buvo uždaryti į laikino sulaikymo patalpas.

Už visus išvardytus administracinius teisės pažeidimus numatytos ne tik baudos, bet  ir administracinis areštas. Todėl norint išnagrinėti Seimo nario R.Žilinsko bylą teisme būtinas Seimo sutikimas.

Temos: 2 Prokuratūra Seimas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min