Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 16d. 09:29

Geologai apskundė Aplinkos ministeriją

Kai kurie geologai tvirtina, kad ašigalis tapo nepatikimas.
Photos.com / Geologas

Lietuvos geologai pareiškė šalies prezidentei, premjerui ir Seimo pirmininkei, kad Aplinkos ministerijos vykdoma politika gali būti žalinga Lietuvos ūkio plėtrai.

Geologams trūko kantrybė, kad Aplinkos ministerija ignoruoja jų išvadas, rašo „Verslo žinios“.
Geologijos įmonių asociacija, vienijanti 16 bendrovių, po visuotinio susirinkimo jos nutarė raštu kreiptis į svarbiausius šalies asmenis.

„Masiškai rengiami regionų bendrieji planai ir Geologijos tarnyba, kaip žemės registro valdytoja, ignoruojama. Išteklių plotus į bendruosius planas kas nori, įtraukia, kas nori, neįtraukia, nors įstatymas įpareigoja atsižvelgti į žemės gelmių sandarą. O jei tie plotai neįtraukti, tai mes negalime prie jų prieiti“, – kalbėjo individualiosios įmonės „Magma“ vadovas Ginutis Juozapavičius.

Anot jo, valdininkai kiekviename rajone skirtingai interpretuoja įstatymus, o tai labai apsunkina geologijos įmonių veiklą.

Geologijos įmonių asociacija aukščiausiems šalies vadovams dėsto, kad trumparegiški valstybės tarnautojų sprendimai jau dabar sukuria daugybę nepagrįstų kliūčių plėtojant su naudingosiomis iškasenomis susijusią veiklą.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min