Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausiems inspektoriams atiteko angelo sparnai

Trys geriausi apskrities inspektoriai
Egidijaus Jankausko/„15 miunčių“ nuotr. / Trys geriausi apskrities inspektoriai
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate už praėjusių metų darbus pirmadienį apdovanoti trys geriausi apylinkių inspektoriai.

Geriausiu inspektoriumi išrinktas tryliktus metus Gargžduose šį darbą dirbantis Romas Eringis. Kiti du – Ričardas Švėgžda ir Saulius Armalis – apylinkių inspektoriais dirba Klaipėdoje.

„Man malonu, kad esu pastebėtas vadovybės, gavau padėkos raštą. Dirbu inspektoriumi nuo 1996 metų“, – sakė R.Eringis. Jis teigė, kad darbas nėra sudėtingas, jį palengvina turimos darbo priemonės. „Svarbiausia, kad žmonės būtų tolerantiškesni vieni kitiems, būtų mažiau piktų žvilgsnių, skundų, tada ir bus tvarka“, – sakė pareigūnas.

Trims geriausiems apylinkių inspektoriams Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus viršininkas Kazimieras Sinkevičius įteikė padėkos raštus ir statulėles. „Visi gyvename sunkiais metais, premijų žadėti negalime. Tai simbolinė statulėlė su sparnais, kad jie neštų iš kabineto į apylinkes bendrauti su gyventojais“, – šypsojosi K.Sinkevičius. Jis teigė, kad paskutinį kartą jo kabinete geriausi inspektoriai buvo apdovanoti 2003-iaisiais. Nuo tada geriausi inspektoriai buvo renkami Klaipėdos policijos mokykloje pagal sportinius rezultatus ir specialų testą. „Pernai rudenį vyko konkursas ir jame inspektoriai nedalyvavo, tad grįžome prie tradicijos išaiškinti geriausiuosius pagal darbo rezultatus – kiek pareiškimų pareigūnai išnagrinėja, kokie žmonių atsiliepimai apie juos“, – sakė K.Sinkevičius.

Iš viso Klaipėdos apskrityje yra 109-ios darbo vietos inspektoriams, dalis jų laisvos. Pasak K.Sinkevičiaus, dešimties apskrities komisariatų buvo paprašyta atrinkti po vieną geriausią inspektorių, iš kurių ir išrinkti trys šauniausi. R.Eringis atstovaus Klaipėdos apskričiai ir geriausiojo Lietuvos apylinkės inspektoriaus rinkimuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min