Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 11, 15:48

Geriausiems KTU studentams skirtos vardinės stipendijos

Geriausiems Kauno technologijos universiteto (KTU) Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto studentams šeštus metus iš eilės skiriamos vardinės stipendijos.
Kauno Technologijos Universitetas
Kauno technologijos universitetas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Stipendijos jaunuoliams yra skiriamos atsižvelgiant į jų mokymosi rezultatus bei dėstytojų rekomendacijas. Tokios stipendijos skirtos trisdešimčiai elektros inžinerijos, elektros energetikos, elektros sistemų ir jų valdymo, energetikos vadybos, automatikos ir valdymo, valdymo technologijų studijų programų studentų.

„Profesionalumas mūsų organizacijoje yra kertinė vertybė, todėl siekiame prisidėti prie aukštos kvalifikacijos specialistų rengimo, kurie ateityje galėtų tapti mūsų kolektyvo dalimi. Tikiu, jog šie jauni, veržlūs, siekiantys užsibrėžto tikslo, žmonės bus tikri savo srities profesionalai,“ – sakė stipendijas skyrusios akcinės bendrovės VST generalinis direktorius Rimantas Vaitkus.

„Džiaugiuosi, kad mūsų fakulteto studentai sulaukia specialistų dėmesio. Tai jiems įvertinimo ženklas, paskata gilinti žinias bei siekti aukštų pasirinktos specialybės rezultatų. Ypač vertinu šią  akcinės bendrovės VST iniciatyvą ir bendradarbiavimą su mūsų universiteto bendruomene“, – kalbėjo Kauno technologijos universiteto Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto dekanas profesorius Jonas Daunoras.

Akcinė bendrovė VST jau keletą metų bendradarbiauja su Kauno technologijos universiteto specialistais. Ieškodami būdų, kaip sutramdyti vagis, nuolat siekiančius lengvo uždarbio– transformatorinės alyvos – kartu su Kauno technologijos universiteto mokslininkais sukūrė modifikuotą alyvą, nepataisomai sugadinančią automobilių variklius, bet puikiai tinkančią transformatorių darbui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min