Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 04, 11:09

Gerumo akcijoje surinktas apie 500 kg sveriantis „dovanų kalnas“

Kaune įsikūrusiame prekybos ir paslaugų centre „Molas“ visą gruodį vyko paramos akcija, kurios metu socialiai remtiniems vaikams surinktas apie 500 kg „dovanų kalnas“.
Visos dovanos
Visos dovanos / Prekybos ir paslaugų centro "Molas" nuotr.

Pasak prekybos centro vadovės Daivos Dankšienės, praėję metai buvo ypač sunkūs pažeidžiamiausio visuomenės sluoksnio nariams, todėl ir nutarta padėti socialiai remtinoms šeimoms bei neturintiems tėvų vaikams.

„Akcija tikrai pasiteisino, nes prekybos centro lankytojai atnešė daug vertingų dovanėlių. Daugelis jų ne tik gražiai ir rūpestingai supakavo savo dovanas, bet ir užrašė šiltus palinkėjimus tiems, kas jas gaus. Tai rodo, kad žmonės nuoširdžiai nori padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Nuoširdžiai dėkojame jiems ir tikimės, kad ši akcija taps gražia kasmetine Kalėdine tradicija“, – sakė D.Dankšienė. Kauniečiai į dovanų rinkimo vietą „Mole“ daugiausia atnešė rūbų, batų, patalynės, žaislų. Surinktus daiktus projekto organizatoriai perdavė Vaikų gerovės centrui „Pastogė“, kuri pasirūpins, kad dovanėles gautų tie, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Vaikų gerovės centre „Pastogė“ nuolat gyvena apie 30 laikinai globojamų vaikų. Centras padeda ir šeimoms, kurioms reikia paramos bei padeda joms spręsti įvairias kylančias problemas.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min