Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedrius Sakalinskas – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas

Giedrius Sakalinskas
PAGD nuotr. / Giedrius Sakalinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotoju paskirtas 40-metis pareigūnas Giedrius Sakalinskas.

Nuo liepos 3 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotoju paskirtas vidaus tarnybos pulkininkas Giedrius Sakalinskas.

G.Sakalinskas gimė 1977 m. kovo 13 d.

Darbą priešgaisrinėje apsaugoje jis pradėjo 2001 m. spalį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje Lietuvos elektrinės apsaugai. Nuo 2008 m. kovo vadovavo šiai tarnybai, kuri 2010 m. rugsėjo 1 d. buvo pavadinta Elektrėnų priešgaisrine gelbėjimo tarnyba.

G.Sakalinskas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą yra apdovanotas valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“ ir 2-ojo laipsnio Vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklu „Tėvynės labui“, paskatintas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko padėka.

Vilniaus Gedimino technikos universitete jis yra baigęs technologijos mokslų bakalauro ir gaisrinės saugos magistro studijas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min