Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 13d. 11:25

Gimtadienio dovana anūkei – įamžinimas prie Kauno arenos

Arenos rėmėjų tako vizualizacija.
Arenos rėmėjų tako vizualizacija.

Kaunietis Arūnas Juodžbalis savo anūkei trečiojo gimtadienio proga padovanojo neįprastą, tačiau solidžią dovaną – lentelę Kauno arenos rėmėjų take.

Prieš kurį laiką A.Juodžbalis anūkės vardu pervedė į Kauno arenos statybos rėmimo fondo sąskaitą 1000 litų. Jis teigė net nežinojęs, kad visi aukojantieji Kauno arenos statyboms tokią ir didesnę pinigų sumą, bus įamžinti žalvarinėse lentelėse, specialiame rėmėjų take šalia arenos.

Pasak Kauno arenos statybos rėmimo fondo darbo grupės vadovės Gintarės Skaistės, tokiomis sumomis aukojančių privačių asmenų nėra daug. Tačiau arenos fondas po truputį pilnėja – šiuo metu jame yra beveik 35 tūkst. litų.

„Džiaugiamės, kad yra tokių pilietiškų žmonių, suprantančių arenos reikšmę Kaunui ir visai Lietuvai. Kita vertus, tai tikrai ypatinga dovana mergaitei, kuri augdama galės didžiuotis, kad jos pavardė įrašyta tokioje garbingoje vietoje, o kartu suvokti ir pilietiškumo svarbą“, – sakė G.Skaistė.

Pasak jos, ekonominė krizė didelės įtakos aukojamoms sumoms nepadarė. „Suprantama, kad aukojamų lėšų augimo dabar negalima tikėtis. Todėl esame labai dėkingi tiems, kurie ir šiuo metu suranda pinigų paramai“, – sakė G. Skaistė.

Paremti Kauno arenos statybas galima skambinant trumpaisiais fiksuotojo ryšio numeriais „Teo“ tinkle ir tiesiogiai pervedant lėšas į fondo sąskaitą. Visą informaciją apie galimybes paremti Kauno arenos statybas galima rasti tinklalapyje Kaunoarena.info.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min