Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 19d. 18:51

Gintaras Steponavičius dėl nuobaudos Kauno technikos kolegijos direktoriui spręs gavęs tarybos įvertinimą

Gintaras Steponavičius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Gintaras Steponavičius

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius sako, kad nepalankaus etikos sargų sprendimo sulaukusį Kauno technikos kolegijos direktorių Joną Krivicką baus sulaukęs šios aukštosios mokyklos tarybos vertinimų.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) prieš kelias savaites konstatavo, kad J.Krivickas Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimams nusižengė, kai Kauno technikos kolegijos akademinėje taryboje sprendė klausimą dėl savo paties pareigybinio koeficiento bei priedo prie atlyginimo nustatymo, taip pat leisdamas Nacionalinei aukštesniųjų liaudies mokyklų asociacijai, kuriai vadovauja jo sutuoktinė, prisiregistruoti kolegijos adresu, naudotis įstaigos ryšio priemonėmis.

G.Steponavičius trečiadienį žurnalistams sakė, kad yra raštiškai kreipęsis į kolegijos tarybą, jog ši pateiktų interesų konfliktą sukėlusių sprendimų vertinimą.

„Sulaukęs tarybos, kuri išties yra atsakinga už vadovų skyrimą ir strateginius klausimus, (atsakymo – BNS), aš sprendimą dėl vienokios ar kitokios nuobaudos skyrimo priimsiu nedelsdamas“, – sakė ministras.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min