Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Girto vaikino „pokštai“ Vilniaus gatvėse jam kainavo 200 litų (video)

Kadras iš policijos filmuotos medžiagos
interneto nuotr. / Kadras iš policijos filmuotos medžiagos
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį jaunam sostinės gyventojui buvo skirta 200 litų bauda už jo „pokštavimus“ sostinės gatvėse praėjusį penktadienį.

Vilniaus policija savo tinklalapyje paskelbė vaizdo įrašą, pavadintą „Pasivaikščiojimas“ gatvėje“. Vaizdo įraše matoma, kaip svirduliuojantis jaunuolis Savanorių pr. vaikšto gatvės važiuojamąja dalimi.

Vaikinas tarsi bando šokti vidury gatvės, grįžta į visuomeninio transporto stotelę, vėliau vėl išeina į gatvės važiuojamąją dalį tiesiai priešais pajudėjusį troleibusą. Troleibusui vaikiną pavyko apvažiuoti.

Po kiek laiko vaikinas iš gatvės pusės pradeda glaustytis į stotelėje sustojusį autobusą, galiausiai jis vėl grįžta ant šaligatvio.

Netrukus į stotelę privažiavus dviems policijos ekipažams, vaikinas ramiai pasuka už spaudos kiosko. Tačiau pasislėpti jaunuoliui nepavyko, policininkai jį sulaikė ir išsivežė.

Vilniaus policijoje 15min.lt sužinojo, kad vaikino „pokštavimas“ gatvėje užfiksuotas praėjusį penktadienį. Telefonu 112 apie 20.56 val. paskambinę žmonės pranešė, kad Savanorių pr. šlitinėja girtas jaunuolis. Po minutės gautas pranešimas, kad tas pats jaunuolis daužo stotelės stiklus.

Policijos patruliai vaikiną sulaikė. Policijos komisariate nustatyta, kad sulaikytasis yra vilnietis G.D. (gim. 1990 m.). Jam nustatytas vidutinis girtumas.

Vaikinui tą pačią dieną surašytas protokolas dėl nedidelio chuliganizmo, o antradienį jam už tai skirta 200 litų bauda. Skiriant baudą vaikinas sakė, kad gailisi dėl to, kas įvyko. Esą penktadienį jis gavo algą, nusipirko stipraus alaus, jo išgėrė ir pats nesuvokia, „kas jam užplaukė“.

VIDEO: „Pasivaikščiojimas“ gatvėje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min