Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 27d. 17:09

Gitaną Nausėdą pasveikinęs Andrzejus Duda pakvietė jį vizito į Lenkiją

Andrzejus Duda ir Gitanas Nausėda
AFP/„Scanpix“ ir 15min nuotr. / Andrzejus Duda ir Gitanas Nausėda

Išrinktąjį Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėdą pasveikino kaimyninės Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda. Linkėdamas didžiausios sėkmės vykdant šias atsakingas ir garbingas pareigas A.Duda G.Nausėdą pakvietė vizito į savo šalį.

„Tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas leis toliau stiprinti kaimyninius ryšius ir draugystę bei bendrystę tarp mūsų tautų. Turėdamas vilties išlaikyti labai intensyvius politinius kontaktus aukščiausiame lygmenyje, nuoširdžiai kviečius Jus, ponas prezidente, atvykti su vizitu į Lenkiją. Esu tikras, kad šis vizitas turės ypatingos reikšmės stiprinant tradiciškai gerus santykius tarp mūsų valstybių“, – sveikinime G.Nausėdai rašo A.Duda.

Lenkijos prezidentas pasidžiaugė G.Nausėdos teiginiais apie Lenkiją kaip svarbią Lietuvos partnerę ekonominėje, kultūros ir saugumo srityse, taip pat – ir ryžtą plėtoti dialogą su lenkų tautine mažuma Lietuvoje.

Lenkijos prezidento sveikinimas Gitanui Nausėdai
Lenkijos prezidento sveikinimas Gitanui Nausėdai

„Esu tikras, kad Jūsų prezidentūra prisidės ne tik dinamiškai plėtojant mūsų abipusius santykius, bet ir išnaudojant Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo potencialą tarptautiniuose forumuose, ypač Europos Sąjungoje ir NATO. Lenkija ir Lietuva kartu gali labai daug pasiekti plėtojant visą Vidurio Europos regioną“, – linkėdamas visokeriopos sėkmės sveikinimą baigė A.Duda.

G.Nausėda yra sakęs, kad pirmo vizito tapęs prezidentu vyks būtent į Lenkiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:06
02:24
01:41

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min