Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 1d. 00:00

Gitanas ir Diana Nausėdos sveikina su Naujaisiais metais: linki laimės ir svajonių išsipildymo, skatina tikėti savimi ir valstybe

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė sveikina Lietuvą Naujųjų metų proga ir linki nepamiršti, kad valstybė prasideda nuo žmogaus. Ją kurti, pasak šalies vadovo, gali tik laisvi, orūs ir savimi pasitikintys žmonės.

Nausėdų sveikinimas:

„Brangieji,

Metų virsmas visada skatina apmąstyti nueitą kelią ir praskleisti ateities uždangą. Būtent ten slypi mūsų viltys ir planai. Tikiu, kad ateinančiais 2021 metais žengsime didelį žingsnį į priekį, kurdami žalesnę, inovatyvesnę ir labiau susiklausiusią, vieningą Lietuvą. Esu įsitikinęs, kad kitąmet apie pandemiją daugiau kalbėsime mažorine, o ne minorine nata.

Nepamirškime – valstybė prasideda nuo žmogaus. Klestinčią šalį gali kurti tik laisvi, orūs ir savimi pasitikintys žmonės. Laimės ir svajonių išsipildymo kiekvienai šeimai!

Tikėkime savimi ir valstybe. Stiprėkime kartu – ir maži, ir dideli. Tegul naujieji 2021 metai nuvilnija mūsų bendra, galinga ir kūrybinga banga į naująjį dešimtmetį. Būkite laimingi.

Laimingų Naujųjų metų!“

Komentarai: 35

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min