2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 26

Gitanas Nausėda su komanda dirbs Biržuose

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį su komanda dirbs Biržuose.
Gitanas Nausėda
Gitanas Nausėda / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Šalies vadovas Biržuose susitiks su šešių Panevėžio regiono savivaldybių vadovais, švietimo sektoriaus atstovais, lankysis Pasvalio specialiojoje „Riešuto“ mokykloje ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje, pranešė Prezidentūra.

Panevėžio regione G.Nausėda daugiausia dėmesio žada skirti „kokybiškam ankstyvajam ugdymui, kuris privalo kiekvienam Lietuvos vaikui suteikti vienodo starto galimybes“, taip pat aiškinsis, kaip regione įgyvendinamas įtraukusis ugdymas, kaip ruošiamasi užtikrinti kokybišką ugdymą ir švietimą tebesitęsiančios COVID-19 pandemijos sąlygomis.

Biržuose bus keliami klausimai ir dėl ES naujojo finansavimo laikotarpio nacionalinių taisyklių, ES fondų teikiamų galimybių mažinti regioninę atskirtį Lietuvoje, prioritetinių infrastruktūros projektų regiono savivaldybėse, psichologų trūkumo regiono švietimo įstaigose.

Į Biržus vyks ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Ji dalyvaus Valstybės pažinimo centro edukaciniuose užsiėmimuose Biržų pilyje ir jos kieme, lankysis Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, susitiks su Biržų „Carito“ atstovais.

Prezidentas su komanda jau dirbo Kauno, Utenos, Telšių, Marijampolės regionuose, taip pat karantino sąlygomis nuotoliniu būdu dalyvavo susitikimuose su Klaipėdos regiono atstovais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min