Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Globos namų Kaune vadovas Linas Butkus netiki, kad jo įstaigoje kankintas neįgalus paauglys

Linas Butkus
Sauliaus Tvirbuto / 15min nuotr. / Linas Butkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune penktadienį lankėsi socialinių reikalų ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis ir domėjosi apie kilusį skandalą Vilijampolės socialinės globos namuose. Šios įstaigos profesinės sąjungos vadovas Lorenas Mišeikis teigia, kad protiškai neįgalių vaikų globos namuose buvo smurtaujama prieš paauglį, jį bandyta be jokio reikalo pririšti prie lovos. Vilijampolės socialinės globos namų direktorius Linas Butkus tai kategoriškai neigia.

„Tai šmeižtas, neaišku, kur filmuoti tie paviešinti vaizdai. Tokių dalykų pas mus nėra“, – tvirtino L.Butkus.

Direktorius kreipėsi į prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą. Įstaigoje penktadienį apsilankė ir policininkai. 

Viceministras A.Šešelgis nepanoro komentuoti kilusio skandalo. „Tai labai jautru. Vyksta tyrimas, ką nors pasakyti bus galima tik po dviejų savaičių“, – teigė jis.

A.Šešelgis vadovauja sudarytai komisijai, kuri turi išsiaiškinti, ar prieš socialinės įstaigos globotinius naudojamas smurtas.

Smurto vaizdus, kai prievarta bandomas pririšti prie lovos paauglys priešinasi, nukrenta ant žemės, išplatino Vilijampolės socialinės globos namų profesinės sąjungos pirmininkas, specialusis pedagogas Lorenas Mišeikis. 

„Iš vaizdo įrašo matyti, kad nebuvo jokios būtinybės rišti vaiko, darbuotojai jį išprovokavo, kad galėtų nubausti. Pareigūnai jau įsitikino, kad filmuota ne kur nors kitur, o Vilijampolės socialinės globos namų patalpoje“, – 15 min.lt tvirtino L.Mišeikis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min