Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražiausias Kauno rajono sodybas papuoš ąžuolinės lentos

Ąžuoline lenta su užrašu „Gražiausia sodyba – 2010 m.“ savo sodybą papuoš Neveronyse gyvenantys Rima ir Juozas Ručiai.
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Ąžuoline lenta su užrašu „Gražiausia sodyba – 2010 m.“ savo sodybą papuoš Neveronyse gyvenantys Rima ir Juozas Ručiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį vidurdienį Raudondvario pilies sodyboje prasidės Kauno rajono savivaldybės organizuojama derliaus šventė „Rudens sambariai“. Renginyje, kurio metu kiekviena seniūnija pristatys geriausius savo žemdirbius, bus apdovanoti ir gražiausių sodybų, ūkininkų sodybų bei gyvenamųjų vietovių nugalėtojai.

Vertinimo komisija rugsėjį lankėsi 30-tyje gražiausiai seniūnijose tvarkomų sodybų, tarp kurių šiais metais dėl gražiausiosios titulo varžėsi tik 7 ūkininkų sodybos. Komisijos sprendimu ąžuoline lenta su užrašu „Gražiausia sodyba – 2010 m.“ savo sodybą papuoš Neveronyse gyvenantys Rima ir Juozas Ručiai. Tokia pati lenta su užrašu „Gražiausia ūkininko sodyba – 2010“ iškeliaus į ūkininkų Lolitos ir Antano Juočionių sodybą Dievogalos kaime, Alšėnų seniūnijoje. Nominacijoje „Gražiausia kaimo gyvenamoji vietovė“ nugalėtoja pripažinta miškininkų puoselėjama Girionių kaimo gyvenvietė.

„Vienų sodybų aplinka labiau šiuolaikiška – dominuoja kruopščiai prižiūrima veja ir spygliuočiai medžiai, kitose – daugiau etnografinių elementų. Tačiau beveik visų sodybų šeimininkai yra pamėgę ir įsirengę vandens telkinius – baseinėlius arba tvenkinius“, – teigė vertinimo komisijos pirmininkė Regina Lukoševičienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min