Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 03, 16:02

Greitoji skubėjo į naująjį „Žalgirio“ arenos baseiną Kaune – prireikė pagalbos vyrui

Spalio 3 dieną apie 15.30 valandą 15min sulaukė informacijos, kad prie Kauno Nemuno saloje neseniai duris atvėrusio „Žalgirio“ arenos vandens sporto centro atvyko greitoji medicinos pagalba.
Rugpjūčio pabaigoje „Žalgirio“ arenos baseinas pakvies į atvirų durų dieną
„Žalgirio“ arenos baseinas / Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kaip pranešė įvykio liudytojas, greitąją medicinos pagalbą pasitiko baseine dirbantis gelbėtojas – jis rodė kelią.

Kaip 15min informavo Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnysis gydytojas, gautas pranešimas, kad „Žalgirio“ arenos baseine nualpo apie 50-ties metų amžiaus vyras.

Manoma, kad jį galėjo ištikti epilepsijos priepuolis.

„Žalgirio“ arenos vandens sporto centras su Tarptautinės plaukimo federacijos reikalavimus atitinkančiu olimpiniu baseinu bei SPA zona Kauno Nemuno saloje atidarytas rugsėjo 7 dieną.

Plaukimo profesionalų ir mėgėjų laukia 50 metrų olimpinis baseinas (talpinantis 2750 kub. m vandens) su 10 takelių ir papildomu 25 metrų baseinu su dviem 90 cm gylio takeliais vaikų mokymui plaukti. Prie olimpinio baseino yra įrengtos tribūnos žiūrovams, kuriose varžybas galės stebėti 528 žiūrovai.

Baseino lankytojai gali išbandyti net 11 pirčių, sūkurines ir masažines vonias, įskaitant ir sūkurinę vonią lauke, muzikinį baseiną, o mažieji baseino lankytojai gali pramogauti tik jiems sukurtoje erdvėje.

Poilsinėje erdvėje komfortiškai telpa apie 700 lankytojų.

Komplekse paruoštos ir 2 tūkst. kv. metrų patalpos sporto klubo veiklai iki 200 žmonių.

Čia veikia ir „Žalgirio“ plaukimo akademija, maitinimo zona.

Daugiafunkcinį vandens sporto centrą Kauno miesto savivaldybė dvejiems metams išnuomojo bendrovei „Kauno arena“, kuri valdo ir šalia veikiančią „Žalgirio“ areną bei greta „Girstučio“ komplekso pastatytus Kauno ledo rūmus.

Įmonė už baseino nuomą kiekvieną mėnesį savivaldybei mokės per 20 tūkst. eurų.

18,6 tūkst. kvadratinių metrų ploto vandens centro statyba atsiėjo 27,5 mln. eurų. Statybos truko mažiau nei dvejus metus. Rangos darbus atliko bendrovė „Conresta“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min